Net Fans Speedway Toruń
Forum Net Fans Speedway Toruń

Żużlowe pogaduchy - Żużel w TV

shat - Sro 15 Lut, 06 13:00
Temat postu: Żużel w TV
Ktoś ogląda IO Turyn 2006? :P Nasze orzełki coś nie błyszczą ;) Pewnie skonczymy bez medalu :( Sikora, Zygmunt, Ligoccy - nasze nadzieje medalowe nie dały rady :P Chociaż jeszcze jest szansa na medal - Kowalczyk, Jagna, może Małysz na dużej skoczni :) Ale i tak nie zmienia to mizernego obrazu polskich sportów zimowych... A swoją drogą to wkurza mnie, że pokazują taki curling czy short track, gdzie nie ma Polaków, a jak jest sezon żużlowy to nawet nic nie wspomną o sukcesach naszych żużlowców :x Myślę, że gdyby np. Grand Prix leciało w niekodowanej TV (najlepiej TVP) to przyczyniłoby się to do wielkiej popularyzacji tej dyscypliny. Zobaczcie jak TV wypromowało skoki, na które przecież też duży wpływ ma pogoda i są odwoływane... Gdybym był odpowiedzialny za sport w TV to bym zrobił taką promocję żużla że hej :P ;) Sport jest widowiskowy, to ludziom by się spodobało myślę (tzn. dużej ilości Polaków, z miast nieżużlowych ;) ), a tak nawet niektórzy nie mają szans go poznać....
Pretorian - Sro 15 Lut, 06 13:49

@shat, masz całkowitą rację .... TV publiczna zarzadzana przez rydzyka i spółkę niestety nie wie że zuzel jest tez popularny w polsce ... o ile wiem jest to 2 dyscyplina po piłce nożnej... także może jak ktoś normalny wejdzie kiedys do zarządu ... i do tego kochający obie te dyscypliny ... to może coś z tego wyjdzie .... bo niestety widać ze nasz mistrz Korzeniowski chyba za zuzlem nie przepada ;)

a tak poza tym hehe skoro telewizja tak sie klerykalizuje ... to wkocnu powinni lubić zuzel bo to CZARNY sport :P

pozdro

Remi - Pon 20 Lut, 06 10:40

pretorian napisał/a:
bo niestety widać ze nasz mistrz Korzeniowski chyba za zuzlem nie przepada

No nie gadaj bo skróty z GP zaczęli pokazywać właśnie jak Korzeniowski został szefem sportu w TV. Może niedługo i jakieś mecze ligowe pokażą, chociaż w to wątpię.

Pery - Pon 20 Lut, 06 15:18

a pamięta ktoś jeszcze "wokół toru" :roll: ?
Pretorian - Pon 20 Lut, 06 15:47

@Pery...cos było ale daaaaaaaaaawno :D
jagus - Wto 21 Lut, 06 11:20

program byl bardzo dobry tylko ciekawe dlaczego z niego zrezygowali ... :-|
Pawko - Wto 21 Lut, 06 23:32

Cytat:
Myślę, że gdyby np. Grand Prix leciało w niekodowanej TV (najlepiej TVP) to przyczyniłoby się to do wielkiej popularyzacji tej dyscypliny

ale przecież TVP nie ma pieniążków, aby wykupić licencje na pokazywanie GP...

monia_m - Wto 21 Lut, 06 23:40

Niestety:( Żużel jest przeciez popularna dyscyplina sportu w naszym kraju i zupelnie nie rozumiem dlaczego tak malo miejsca mu poswiecaja na antenie:( TVP powinna sie postarac :)
Pavlo - Wto 21 Lut, 06 23:55

TVP jest od puszczania Klanu,Wiadomosci i kiczowatych filmow,a o kase to chyba sie nie musza martwic,na Małysza ich stac i na inne pierdoły wiec i na GP by znalezli,ale jakos o zuzelku nie mysla,nawet w wiadomosciach sportowych bardzo zadko pojawia sie speedway :-(
Pretorian - Sro 22 Lut, 06 10:45

@Pavlo... w wiadomosciach sportowych sie pojawiaja tylko wyniki w niedziele :) i nic wiecej ... no moze czasai pół biegu dadzą
blimas - Czw 23 Lut, 06 18:57

Może po prostu trzeba napisac petycje do wladz TVP ?? Jesli byloby sporo podpisow to powinni chociaz rozpatrzyc ta propozycje. Jest taka strona www.petycje.pl, tam mozna napisac taka wlasnie petycje i ona jest wysylana do osoby badz tez instytucji, do ktorej ja kierujemy. Moze warto sprobowac ? Niech chociaz GP na regionalnej transmituja live to od razu zwiekszy sie zainteresowanie zuzlem. Pokazuja nudna koszykowke, siatkowke babska. Ja nie wiem kto oglada koszykowke!! i do tego jeszcze polska lige!! :x
monia_m - Czw 23 Lut, 06 20:10

Popieram w 100% Tzn. nie twierdze, ze nikt nie ogląda koszykówki, bo zaraz tu bedzie wojna, ale... milion razy ciekawszy jest zuzelek :-D GP, mecze ligowe - cokolwiek co moze zwiekszyc zainteresowanie ta dyscyplina!!
Karolina - Czw 23 Lut, 06 21:32

Z tą petycją to jest całkiem niezły pomysł. Jakby tak poinformować o takiej petycji fankluby pozostałych drużyn to tych podpisów zebrało by się na pewnie sporawo. Tylko trzeba by było zrobić to jak najprędzej. :-)
blimas - Czw 23 Lut, 06 21:42

Mozna zalozyc taka petycje praktycznie w 5 min. :-D Moze sprobujemy ??
monia_m - Czw 23 Lut, 06 22:43

ja jestem za, w kazdej chwili zwarta i gotowa :) tylko powiedzcie co robic jak juz podejmie ktos meska decyzje :)
Pretorian - Czw 23 Lut, 06 23:15

no to ja swoj podpisik złoze
Pawko - Pią 24 Lut, 06 00:19

Również jestem za, ale jednak moim skromnym zdaniem niewiele to da, chociaz probowac trzeba 8-)
Jako - Pią 24 Lut, 06 18:02

brzydko mówiac - leje na to...

wole zapłacić kilka złotych i ogladać żużel w kablówce - Polsat Sport, czy też GP w Canale - akurat to mam póki co :P ;) ... niż ogladać żużel robiony przez TVP... ja już to przerabiałem - sorki ale nie... po prostu publiczna nie potrafi tego robić... powinni brać przykład np. z zielonogórskiej kablówki, która według mnie robi na prawde dobra robote jak na tak ograniczone pole manewru...

TVP nie nadaje sie po prostu póki co do pokazywania jakiegokolwiek sportu... zobaczcie mecze gdy je relacjonuje TVP piłki nożnej... obejrzcie sobie mecz Polska coś tam, a potem lige mistrzów... niektóre mecze są tak samo "ciekawe" jednak LM wyglada przy polskiej relacji jak coś fantastycznego... nie dlatego, że nie ma pełnych trybun itd... ale dlatego, że sport trzeba umieć pokazać... przedewszystkim trzeba go kochać, a nie odpierdzielać na raz dwa... a tak robi u nas publiczna, wiec ja nie chce żużla w TVP :)

blimas - Pią 24 Lut, 06 21:00

Cytat:
brzydko mówiac - leje na to...

wole zapłacić kilka złotych i ogladać żużel w kablówce - Polsat Sport, czy też GP w Canale - akurat to mam póki co ... niż ogladać żużel robiony przez TVP... ja już to przerabiałem - sorki ale nie... po prostu publiczna nie potrafi tego robić... powinni brać przykład np. z zielonogórskiej kablówki, która według mnie robi na prawde dobra robote jak na tak ograniczone pole manewru...

TVP nie nadaje sie po prostu póki co do pokazywania jakiegokolwiek sportu... zobaczcie mecze gdy je relacjonuje TVP piłki nożnej... obejrzcie sobie mecz Polska coś tam, a potem lige mistrzów... niektóre mecze są tak samo "ciekawe" jednak LM wyglada przy polskiej relacji jak coś fantastycznego... nie dlatego, że nie ma pełnych trybun itd... ale dlatego, że sport trzeba umieć pokazać... przedewszystkim trzeba go kochać, a nie odpierdzielać na raz dwa... a tak robi u nas publiczna, wiec ja nie chce żużla w TVP

Moze i masz racje, ale takich jak ty, ktorzy posiadaja C+ jest znacznie mniej, a zeby rozpowszechnic ta dyspcypline trzeba ja po prostu pokazac w TVP bo wiekszosc nie ma zadnych satelit i innych pierdół typu Cyfra+. Wszyscy wiemy, ze nasze spoleczenstwo jest dosc ubogie i tylko niektorzy moga pozwolic sobie na zakup dekodera...

Jako - Sob 25 Lut, 06 10:16

nie przesadzaj... C+ mam od krótkiego czasu, nie mam za to teraz Polsatu Sport i ligi nie bede ogladac jak ludzie, którzy maja kablówke! Ale nie marudze bo...

po pierwsze, to mam zamiar jechać gdzie sie da za Apatorem w tym roku... oczywiscie wykładnikiem mym są pieniazki, ale czasami warto sie zapozyczyc te 100 zł aby zobaczyc w akcji swoje Anioły... rok temu jechałem na nieodbyte mecze we Wrocku i Czewie co mnie bardzo zirytowało :P jednak mam nadzieje, ze pech mnie opusci z końcem tego tygodnia... bo ile można miec pecha w życiu ;)

po drugie nie marudze :) jak zostane w Toruniu a mecz bedzie na PS to po prostu pójde tam gdzie mecz ten jest... dla chcacego nic trudnego - na prawde :)

po trzecie... jak ktos nie chce isc na Canal + do baru aby ogladac GP to ja zapraszam kilka osob w soboty do mnie :) piwko w dłoń i jazda, mam strasznie małe mieszkanie, ale rodzice raczej nie powinni marudzic - wiedza, ze z zuzlem nie wygraja ;)

po czwarte ... i to najważniejsze... żużel jest sportem, który sie kocha jak sie na niego pójdzie chociaz raz... jajco zrobi to, że bedzie pokazywany w tvp, wrecz przeciwnie - te relacje odstrasza ludzi od tego sportu! Tutaj trzeba poczuc tą atmosfere, ten zapach, te emocje, a nie obejrzec w tv.. na dodatek naszej publicznej :/ mamy zachecac ludzi do zuzla, a nie ich zniechecac :) :P

monia_m - Sob 25 Lut, 06 23:50

Kuba! Moze i masz racje, ale mimo wszystko... moze warto sprobowac, chociaz to pewnie robota glupiego :( Jednak wracajac do tematu-pewnie nie jestes jedynym, ktory chce jezdzic za Aniołami zawsze i wszedzie, ale nie zawsze mozna :( Dobrze, ze PS pokazuje niektore mecze, bo tak, jak piszesz mozna usiasc wygodnie przed TV i... pokrzyczec troche (a z tym zapraszaniem do siebie to lepiej uwazaj, bo to sie moze zle skonczyc :) )
Na koniec - rzecza oczywista jest, ze nic nie zastapi meczu zuzlowego ogladanego na zywo - to jest najwspanialsza sprawa pod sloncem :-D :-D :-D

Jako - Nie 26 Lut, 06 09:32

ale ja nie żartuje Monia :) Jak bedą GP a nastepnego dnia jakiś wyjazd to... można robić maratony rozpoczynajac je u mnie kulturalnie ;) na prawde nie widze problemów aby w moich 12 m2 (tyle mniej wiecej ma pokój ;( ) usiadło jeden na drugim 8-10 osob i zeby wrzeszczał "BJARNEEEE" :) Każdy przyniesie sobie czteropak piwka, jak ktos musi to dwa czteropaki i jazda :) potem mini balety jakieś może a rano na kacu na żużel powiedzmy do Wrocławia :D bosko :P ;)
Pióras - Nie 26 Lut, 06 12:47

Kuba ja mam Polsat sport i u mnie mozna lige, w moim pokoiku 18m2 :-) zmieści się parę osób. Oczywiście ten czteropak piwa też obowiązuje :-D
gucio - Nie 26 Lut, 06 19:35

zuzel w tv to jednak nie to samo co być na stadionie i widziec to na wlasne oczy a przy okazji mozna dopingować zawodników :shock: :-? :D
monia_m - Nie 26 Lut, 06 22:37

No na pewno nie to samo, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :-D
Kubus, trzymam za słowo!!! Ja tez mam PS, wiec... damy rade :-D :-D

Pretorian - Nie 26 Lut, 06 23:41

eee mi niedawno wylączyli .... takze juz sie wpraszam :) do ktoregos z was :D

a tak w ogole wyobrazacie sobie komentarz zuzla prowadzony przez Szpaka, Szaranowicza albo Snopka , o jeeeeeesuuu ... szok :D

wsumie moze by byli lepsi do tych z C+

Kusy - Pon 27 Lut, 06 11:57

Szaranowicz rulezz :!: :P

...w kasku czerwonym w zespole gości :D pojedzie z nr 2 - Darek Hampel 8-) lol

Jako - Pon 27 Lut, 06 13:06

Co Ty gadasz.... kto jak kto ale akurat C+ ma dobrych spikierów... no a Szpakowski... boski głos - jak na moje - ale pojęcia nawet o swojej koronnej konkurencji - piłka nożna - żadnego... :)

pzdr

Polsson - Pon 27 Lut, 06 13:43

Jako napisał/a:
kto jak kto ale akurat C+ ma dobrych spikierów

?

szczegolnie pan Milko, ktory nigdy nie wie, o czym mowi albo ta beznadziejna laska, ktora pojecie o tym sporcie ma chyba jeszcze lepsze od wymienionego przeze mnie pana.

Pretorian - Pon 27 Lut, 06 13:49

@Polsson tobie pewnie chodzi o tą wlascicelke klubi z Ipswitch .... yyy Zimny cos tam :D

a jezeli chodzi o komentarz to w C+ tylko sie Kryszak (goscinnie) wyroznia... no polsat bije ich na łeb .... i przepiękny angielski Lorka.... (naprawde mi sie widzi, sam bym chcial tak gadac)

Sandra - Pon 27 Lut, 06 14:07

Cytat:
i przepiękny angielski Lorka.... (naprawde mi sie widzi, sam bym chcial tak gadac)

:) angielski tego Pana jest faktycznie piekny, ale sam Pan Lorek jest conajmniej denerwujący :P

Polsson - Pon 27 Lut, 06 14:34

pretorian napisał/a:
@Polsson tobie pewnie chodzi o tą wlascicelke klubi z Ipswitch .... yyy Zimny cos tam

w zadnym wypadku. pani magdalena zimny - louis jako jedna z nielicznych mowi rzeczowo. jak sie rozpocznie sgp to powiem o kogo mi chodzi.

Jako - Pon 27 Lut, 06 15:41

Polssonowi chodzi o niejaka Darie... z Bydgoszczy ponoć :P ;)

Polsson... mi bardziej chodziło o wiedze i relacjonowanie w porównaniu do innych stacji - na przykład Polsatu Sport - niż ogólnie jako komentarz :) Źle ujęte być może... Mnie po prostu w C+ tak nie wkurzają jak pan Wójcik... nie wiem, po prostu ten głos mi jakoś przechodzi przez uszy jeszcze, a nie jak w PS co drugie zdanie to sie za głowę łapie ;)

pzdr

Pretorian - Pon 27 Lut, 06 18:06

Jako napisał/a:
Polssonowi chodzi o niejaka Darie... z Bydgoszczy ponoć :P ;)

Wiem Daria Kabała :) .... ładna i nic poza tym :D ... kiedyś był z nią wywiad w Nowosciach i nawet tak jakos rzeczowo gadała ... ale myślę ze jakos do tego co robi sie nie nadaje i ... do tego zawsze wywyzsza PePe ... nie wiem czy zauwazyliscie czy nie :) ale ja tak :)

@Jako, jezeli chodzi o Wójcika ... to chyba jest jedyna tak naprawde osoba w polsacie (poza Lorkiem) która kocha zuzel :) no wez np Kołtonia do komentarza żużla .... wiecej bysmy sie dowiedzieli o płacach i kontraktach niz o samej dyscyplinie :P
LOL.... moze jeszcze do tego kilka wiadomosci z niemieckiego Kickera :D

Karolina - Pon 27 Lut, 06 18:26

Jeśli relacje z meczu zuzlowego miałby prowadzić p.Szaranowicz to trzeba poszukać telewizorów o super wytrzymałych głosnikach, bo jeśli bedzie swoje emocje wyrażał poprzez emisje głosu (jak to robi w przypadku releacjonowania hokeja), to żaden odbiornik fonii tego nie wytrzyma. :P
kabas - Pon 27 Lut, 06 19:51

nienawidze oglądać transmisji z Posatu Sport po pierwsze primo często dają lipne mecze po drugie primo komentatorzy są tak beznadziejni, że niekiedy wyłaczam głos jak ogladam mecz i zapuszczam radio z muzyka (najlepsze czasy były gdy ligę transmitowała Wizja Sport przynajmniej komentatorzy nie wkurzali) canal+ tez mógłby się postarać o prawa do ligi tam przekaz jest dobry komentatorzy w miarę tylko często zapraszaj na gp albo wc beznadziejnych gości: Zimny Louis, Czy ten palant z fNS i wtedy jest gadaka tylko Tomek Golob tomek gollob i niekiedy jarosław hampel a jak gp w bydgoszczy to sie mało nie opsrają z gollobem 8-) mam nadzieje że jakaś pożadna telewizja wkońcu wykupi prawa do ekstraligi canal+ tvn albo tvp 8-)
Volter - Wto 28 Lut, 06 11:48

kabas napisał/a:
...najlepsze czasy były gdy...

Nie pamiętam nazwiska.. ale gość był świetny. Derby z jego komentarzem majstersztyk.
Gdzieś miałem filmik własnie z tym głosem (walka Pera Jonssona i Jacka Golloba)

kabas napisał/a:
...nienawidze oglądać transmisji z Posatu Sport......

Co ty gadasz :) Sa swietne relacje zobaczcie :

Polsat

Monia Kantecki chyba w TV Petrus czy jakos tak sie udziela.

monia_m - Wto 28 Lut, 06 11:52

Fajnie by bylo gdyby zuzel w Tv komentowal p. Przemek Kantecki z Radia Gra - On jest niesamowity!!! Uwielbiam sluchac relacji za Jego posrednictwem, a do tego ma rewelacyjny glos!!!
Jako - Wto 28 Lut, 06 12:10

Fakt Volter, ależ ten pan się "podniecał" :) W sumie to on chyba w toruńskiej kabluwce TST czy jakoś tak pracował :) Nie pamietam dokładnie, ale na prawde robiło się gorąco jak krzyczał :)

Kanteś z kolei ma inny problem :P Głos ma fantastyczny ale czasami się zachowuje jakby wszystkie rozumy pozjadał :/ i kurcze panie Przemku, jak wyjda już spod maszyny startowej to czasami warto wiedziec kto jedzie pierwszy, kto drugi a kto trzeci... a pan często krzyczy jestttt jesttttt prowadzimy :P i kurna nic nie rozumiem kto gdzie i jak ;)

Kusy - Wto 28 Lut, 06 14:49

nie no Przemek ma super głos :!:

a to, iż krzyczy jestttt jesttttt prowadzimy to mu się nie dziwie... chyba tak samo bym zareagował :wink:

a wiec Kantecki rulezz 8-)

monia_m - Wto 28 Lut, 06 19:08

Chociaż ktoś mnie rozumie :) On jest naprawde najlepszy :!:
Na PS nie za bardzo lubie oglądać relacje, bo tam zawsze zapraszają stronniczych gości, a sam komentator tez pozostawia wiele do zyczenia :( NIGDY jeszcze nie mowili dobrze o Nas (no moze raz jak Miruś był ich gosciem!!!)

smoleń - Sro 01 Mar, 06 11:12

monia_m napisał/a:
(...)Na PS nie za bardzo lubie oglądać relacje, bo tam zawsze zapraszają stronniczych gości, a sam komentator tez pozostawia wiele do zyczenia :( NIGDY jeszcze nie mowili dobrze o Nas (no moze raz jak Miruś był ich gosciem!!!)

moze i pozostawia wiele do zyczenia ale na chwile obecną jest to moim zdaniem najlepszy komentator zuzla w Polsce(dobry jest koles z zielonogórskiej kablówki ale przez wade wymowy trochę traci, co jak co ale komentator nie powinien miec problemow z wymawianiem "r" - przynajmniej moim zdaniem ). widac że zna sie na rzeczy a z jego stronniczością to róznie bywa :P ale fakt faktem ze o Apatorze rzadko kiedy mowi cos dobrego, chyba ze o juniorach :) . a goscie ? dziwne ze zawsze jest to zuzlowiec z druzyny ktora wlasnie ma mecz a on sie w skladzie nie zmiescil ;P to jak ma nie byc stronniczy ;)

Bruce - Sro 01 Mar, 06 16:56

Volter napisał/a:
Polsat

Ma ktoś oryginalną wersję? :)

Milusia - Pon 06 Mar, 06 16:09

Wydaje mi sie ze zuzel w tv nie oddaje tego co na zywo!! Nie ma takiej wielkiej adrenaliny!! Jestem nowa wiec nie wiem co wy piszecie!! Moze ktos mnie wprowadzi!! :P
wucha - Pon 06 Mar, 06 17:18

z całym szacunkiem dla nowej osoby.. witam serdecznie!!
Jak się przeczyta cały temat, to się wie o czym jest napisane. Nikt nie będzie powtarzał swoich postów, bo to jest zaśmiecanie forum. Jak chce się wiedzieć co jest w każdym temacie, to niestety należy się trochę wysilić i przeczytać poprzednie posty. Wtedy ędzie wszystko jasne

Volter - Nie 02 Kwi, 06 09:41

Ktoś wie czy będzie wieczorem relacja z Kryterium ? Ktoś nagrywa ?
Lill - Pią 14 Kwi, 06 18:25

Pretorian napisał/a:

a tak w ogole wyobrazacie sobie komentarz zuzla prowadzony przez Szpaka, Szaranowicza albo Snopka , o jeeeeeesuuu ... szok :D

Kto jak kto, ale Szaranowicz to by z meczu żużlowego zrobił istny kabaret. Zawodników by pomylił, kogoś nowego by stworzył, jak to już Kusy zauważył. Ale przynajmniej wesoło by było...
I tak jest wesoło, kiedyś nawet słyszałam tekst, że "(...)z toru szesnastego pojedzie(...)" No, doprawdy, gdzie tu szesnaście torów, to do dziś w głowę zachodzę... :co: :D

Lawrence - Sob 22 Kwi, 06 13:57

Lill napisał/a:
Kto jak kto, ale Szaranowicz to by z meczu żużlowego zrobił istny kabaret. Zawodników by pomylił, kogoś nowego by stworzył, jak to już Kusy zauważył. Ale przynajmniej wesoło by było...
I tak jest wesoło, kiedyś nawet słyszałam tekst, że "(...)z toru szesnastego pojedzie(...)" No, doprawdy, gdzie tu szesnaście torów, to do dziś w głowę zachodzę...

Mistrzem swiata byl Zydorowicz oto kilka kwiatkow:
Finał IMS Wroclaw 1992:
- "za chwile rozpoczniemy FINAŁY Mistrzostw Swiata :) [myslal ze 20 biegow to tak samo jak 20 meczow w pilce]"
- bieg drugi, prowadzi Havelock, za nim Corrrey, dalej Gustafsson, dopiero SZOSTY Per Jonsson

Podsumowanie sezonu 1993 -
-" mistrzowski team Sarty Wroclaw tworzyli: WITOLD Załuski" <hahaha>

Finał DMS Kumla 1992 i wywrotka Ermolenki i Handberga reszta pojechala dalej a Zydor:
- "Lezy Ermolenko......Gustafsson tez sie wywrocil :)

i miliony innych pieknych kwiatow by footbal speakers.....

Ale najbardziej na psy TV by zeszla jakby zuzel mial komentowac Szpakowski...

maro - Sro 28 Lut, 07 19:55

Wstępne plany pierwszych kolejek żużlowych w Polsacie.
Dla mnie kicha, że nie pokażą naszej drużyny :(
http://www.sportowefakty....&news_id=178577

Pery - Sro 28 Lut, 07 20:14

chybiony pomysł. mówiąc zupełnie obiektywnie w pierwszej kolejce dałbym APATOR - Unia... zapowiada się więcej emocji :chytry:
Pretorian - Sro 28 Lut, 07 20:24

będzie wiecej ludzi na stadionie ;)
maro - Wto 20 Mar, 07 10:25

Elite League na żywo tylko w Polsacie Sport!

http://www.sportowefakty....id=182788&kom=1

Mario - Wto 20 Mar, 07 10:47

Noo,brawa dla Polsatu Sport! Będzie co oglądać :)
Pretorian - Wto 20 Mar, 07 11:44

szczególnie w akademiku w Elblagu :P gdzie mamy az 5 kanałów podstawowych :)
moohomor - Wto 20 Mar, 07 12:12

Bardzo dobre posunięcie. Może jak się Polsat spręży to i SGP Cyfrze zabierze i będziemy mieli prawdziwą ucztę żużlową w jednym kanale. Z tego co pamiętam to już ostatni rok Canal+ Sport będzie transmitował SGP. Chyba, że czegoś nie dopatrzyłem.

:jupi: Pozdrówka

alienisko - Wto 20 Mar, 07 12:18

Za stroną canalplus.pl

ŻUŻEL

cykl zawodów o GRAND PRIX (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje do końca sezonu 2010/2011)
DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje do końca sezonu 2010/2011)

moohomor - Wto 20 Mar, 07 13:01

No to trzeba jeszcze poczekać.
Swoją drogą do końca sezonu 2010 czy 2011?

alienisko - Wto 20 Mar, 07 13:22

Nie wiem ;) może ktoś tam nie pomyślał i zapisał sezon jak w piłce nożnej :)

Mi tam pasi, więcej powodów by płacić za c+, GP, Primera Division, 24 godziny i czasem jakiś fajny film :)

moohomor - Wto 20 Mar, 07 13:50

alienisko napisał/a:
Nie wiem ;) może ktoś tam nie pomyślał i zapisał sezon jak w piłce nożnej :)

Bo tam piłka nożna to naczelny sport.
alienisko napisał/a:
Mi tam pasi, więcej powodów by płacić za c+, GP, Primera Division, 24 godziny i czasem jakiś fajny film :)

Mi pozostaje tylko kablówka. :cenzura: wiadomo jaka.

Volter - Sro 21 Mar, 07 09:23

Ma ktos mozliwosc zgrywania ligi angielskiej na cd ? lada dzien rusza a nie kazdy ma Polsat sport a tez by se obejrzał zwłaszcza ze mamy swoich przedstawicieli w Anglii.
Pretorian - Sro 21 Mar, 07 11:45

popieram pomysl Voltera :)
Pery - Sro 21 Mar, 07 12:01

ja mam taką możliwość... i chyba shat :)
postaram się nagrywać ;) :szal2:

shat - Sro 21 Mar, 07 12:05

Ja nie mam Polsatu Sport :P
Pery - Sro 21 Mar, 07 12:11

aha.... czyli ja muszę :P no dobra ;)
moohomor - Sro 21 Mar, 07 12:21

Ja mogę zaoferować zgrywanie na DVD jeśli ktoś reflektuje (oczywiście nie wszystko, bo nie dam rady, ale myślę, że dużą większość).

Jako - Sro 21 Mar, 07 16:42

ja reflektuje :) a zeby miec wszystko :) moze byscie mogli sie podzielic z Perym :) Kazdy byłby Wam wdzieczny niezmiernie :)
moohomor - Sro 21 Mar, 07 17:16

Z mojej strony nie ma żadnego problemu. Trzeba będzie obczaić porządnie program Polsat Sport kiedy, co i jak i nagrywać.

Pretorian - Sro 21 Mar, 07 18:13

moohomor, Pery :) pamietajcie ze my z Jako mieć będziemy jakies mecze z przeszłosci Apatora :) ... ogolnie to komunikat do wszystkich ... ze powolutku niedlugo bedziemy uzupelniac kolekcje którą zaczelismy w zeszlym sezonie.
Jako - Sro 21 Mar, 07 18:38

ciesze sie, ze zaczniesz uzupełniac:P :)
Pretorian - Sro 21 Mar, 07 20:29

hehehe :) małe nieporozumienie :) ... Ty pewnie odbierzesz od szanownego kolegi z Bydzi na jakims tam meczu ;) bo on ma dla nas jeszcze ponagrywac te zalegle
Volter - Czw 22 Mar, 07 10:28

No to supero ze bedzie liga englisch zgrna bedzie w zime przy browarku mozna sie spotkac i :gites:
Jako - Czw 22 Mar, 07 11:58

mozemy sie spotkac i przy modzie na sukces... byle browarek był :P
moohomor - Czw 22 Mar, 07 17:10

Więc jest tak: w "Nowościach" napisali, że Polsat zaczyna w poniedziałek 26 marca. Niestety na stronie Polsatu nie ma o tym żadnej wzmianki. Ja mogę to nagrać (dvd) tylko niech mi ktoś poda godzinę rozpoczęcia.

pccdrom - Czw 22 Mar, 07 20:38

jutro o 16:50 Reading Bulldogs Peterborough Panthers Elite League
ale to powtorka i trwa 30min pozdrawiam

moohomor - Pią 23 Mar, 07 13:11

pccdrom, a co z poniedziałkiem. Dzisiejszej powtórki nie mogę nagrać. Bardziej interesuje mnie mecz w poniedziałek "lajf".

pccdrom - Pią 23 Mar, 07 13:35

20:25 Bell Vue Aces Poole Pirates Elite League
moohomor - Pią 23 Mar, 07 13:55

Oxy pccdrom ja to zgram. Potem ustawię się jakoś z Cinkiem (mój sąsiad) i dalej już z nim.

Mario - Pią 23 Mar, 07 17:23

No i po pierwszej transmisji z EL.Mecz nudny jak... dobrze ze to było tylko 20 minut bo bym chyba zasnął :) Na pewno na atrakcyjność wpłynął stan toru (mokry jak...).Niektóre ujęcia jakby z helikoptera i nie za dużo było widać.Dwa biegi warte oglądania to bieg 12 gdzie Matej ściga Świderskiego i 15 gdzie Hancock tnie sie z Andersenem.Komentarz ujdzie w tłoku.Ciekawostka to brak kasku koloru żółtego,za niego jest zielony :) Ogólnie może być.
moohomor - Sob 24 Mar, 07 09:48

To może niech się wypowiedzą wszyscy jakie wrażenia. Być może jakość tych transmisji nie będzie zadowalająca i chęć obejrzenia tego co wyprodukuję będzie znikoma.
Czekam na opinie na ten temat.
Jeśli chodzi o nagrywanie to będę robił to tak, że bez zbędnych przerw nagrywam a to zw względu na ograniczenia jakie daje płyta DVD. Max. wejdzie 2 godziny z małym hakiem a nie wiem jak długo będą trwały "lajfy" dlatego będę trochę obcinał relacje.

moohomor - Sro 28 Mar, 07 18:14

Niestety muszę się wycofać z wcześniejszej deklaracji zgrywania ligi angielskiej na dvd. Ponieważ robię to na kompie do przetworzenia zgranego filmu potrzebuję sporo miejsca na dysku. Nie posiadam go od dłuższego czasu i przy generowaniu filmu na płytę dvd wyszło szydło z worka. Dysk mam już dość zawalony, ale nie mogę z niego wycisnąć potrzebnego miejsca, ponieważ mam bardzo ważne dane na nim i nic nie mogę skasować.
Tak więc przykro mi, ale niedogodności techniczne przeszkadzają mi w dostarczeniu Wam płyt.
Jeśli ktoś się zdenerwuje na mnie z tego powodu, to mogę jedynie przeprosić za to.

Jako - Sro 28 Mar, 07 18:27

Hmmm ale jesli zgrałeś na twardy, to mozesz to nagrać jako avi nam :) nie ma problemu chyba z tym :P
moohomor - Czw 29 Mar, 07 14:36

Mogę tak zrobić, tylko plik mpeg mam troche haotycznie porwany (bo wszystkiego nie nagrywałem). Na płycie byłoby to ładnie obrobione. Mogę to przerobić, ale jeśli chcecie to mogę tak zrobić.

rafas - Sob 14 Kwi, 07 11:42

Orientuje się ktoś może, jaki mecz będzie jutro w Polsacie?? W programie jest Polonia- Włókniarz, ale czytałem w "TŻ", że Tillinger nie wpóści polsatu na stadion i wobec tego planuja transmisję z Leszna. Obawiam się, ze przez to całe zamieszanie nie zobaczymy żadnego z meczów II-ej kolejki :depresja:
Mania - Sob 14 Kwi, 07 11:55

rafas napisał/a:
Orientuje się ktoś może, jaki mecz będzie jutro w Polsacie?? W programie jest Polonia- Włókniarz, ale czytałem w "TŻ", że Tillinger nie wpóści polsatu na stadion i wobec tego planuja transmisję z Leszna. Obawiam się, ze przez to całe zamieszanie nie zobaczymy żadnego z meczów II-ej kolejki :depresja:

Fajnie by było gdyby przyjechali do Wrocławia,ale chyba niestety będzie mecz Polonia-Włókniarz.Zawsze też można słuchac audycji radiowej Radia Gra :szal2:

moohomor - Sob 14 Kwi, 07 11:55

Za SF

Matix - Sob 14 Kwi, 07 14:48

Jutro o 18 :30 jak pamiętam na TVP3 powtórka meczu Sparta -Apator POZDRO!!!!!!
rafas - Pon 16 Kwi, 07 15:46

obejrzałem (co prawda nie do końca) transmisję meczu z Wrocławia na TVP 3. Jeśli tak maja wyglądać relacje żużlowych zawodów w publicznej, to ja dziękuję. Nie dość, że nie na żywo, to jeszcze ten redaktor Dziubek (albo Dzióbek - nie wiem, jak sie poprawnie pisze jego nazwisko:) ) niekumaty strasznie, na poczatku ciagle gadał o jokerze, jakby ogladający nie wiedzieli o co chodzi. relacje polsatuSport może nie rzucają na kolana, ale są o wiele lepsze niz w publicznej i mam nadzieję, że polsat będzie pokazywał Ekstraligę do końca tego sezonu.
moohomor - Pon 16 Kwi, 07 17:57

EŻ przestraszył się chyba prawników Polsatu. Chociaż brakuje mi Lorka w parkingu. Klient z pierwszej relacji-tragedia. Laska z Bydgoszczy też nie powala na kolana. Lorek przynajmniej bawił gadką.

rafas - Pon 16 Kwi, 07 18:05

Ta laska lepsza od gościa sprzed tygodnia, bo ładniejsza :oczko: a Tomasz Lorek pewnie już za tydzień będzie w parkingu. Ostatnio go nie było, bo przebywał w Malezji i Bahrajnie na Formule 1 :)
shat - Pon 16 Kwi, 07 18:16

No i w dodatku ciagle mowil ze druzyne prowadzi nadal Janek Zabik... Ale ja myslalem ze bedzie gorzej, lepiej zrealizowane niz ta z Kryterium ;)
nefretete - Pon 16 Kwi, 07 18:46

Relacja może nie stała na najwyższym poziomie, ale dobrze, że w ogóle była. Co do prowadzących to powszechnie wiadomym jest, że nie mamy zbyt wielu dobrych dziennikarzy, którzy w ciekawy sposób mogliby prowadzić te transmisje.
Oczywiście, że jak na razie Polsat Sport jest o niebo lepszy pod tym względem od TVP3, ale o ile Paweł Wójcik radzi sobie w miarę z komentarzami (choć te jego sztuczne przeżywanie zwykłego uślizgu jest po prostu żałosne) to Marcin Feddek zdaje się być osobą kompletnie nie na miejscu, chociaż i tak widać już u niego dość dużą poprawę w porównaniu do poprzedniego sezonu. A co do dziennikarzy, pracujących w parknigu. Mężczyzna z poprzedniej kolejki chyba wyrwany na szybko z trochę innej bajki. A kobieta z wczoraj trochę lepsza, choć zadawała zbyt tendencyjne pytania, ale myślę, że było to spowodowane raczej stresem i obawą przed popełnieniem gafy niż brakiem przygotowania merytorycznego. Ja z utęsknieniem czekam już na mego idola- Tomka Lorka. Jak dla mnie facet nie do zastąpienia.

woytas - Pon 16 Kwi, 07 19:34

Powiem wam że jak w zeszlym roku przez ten krótki czas w PS ładnie komentował Kantecki :gites: ale duet Wójcik Feddek jako komentatorzy mi się podobalo :gites:
Pery - Pon 16 Kwi, 07 21:39

Apator Toruń - Unia Leszno

(~300 MB) Rip z TV Petrus

linki:
http://rapidshare.com/fil....part1.rar.html
http://rapidshare.com/fil....part2.rar.html
http://rapidshare.com/fil....part3.rar.html
http://rapidshare.com/fil....part4.rar.html

pozdro :szal2:

pccdrom - Sro 18 Kwi, 07 11:13

http://www.sportowefakty....&news_id=188263

no i przez przypadek ten Kowlaski dobrze zrobil bo z tego wynika ze bedziemy mieli dwa mecze z kazdej kolejki w tv :gites:

rafas - Sro 18 Kwi, 07 14:48

No to świetnie! Na to wygląda, że zamieszanie się skończyło. Super, że pokierowali się dobrem kibiców
moohomor - Sro 18 Kwi, 07 16:07

No jestem pełen podziwu dla obu stacji, że pokierowały się dobrem kibiców. Rzadko się zdarza w takich sytuacjach, kiedy walka jest między potentatami, że interesuje ich wspólne dobro - w tym wypadku kibic i "czarny" sport.
Szacunek.

rafas - Pią 20 Kwi, 07 18:35

A jednak ekstraliga będzie pokazywana tylko w Polsacie Sport. Jest artykuł na ten temat w dzisiejszych "Nowościach". Szefowie Polsatu dogadali się z szefami Ekstraligi, która potwierdziła ważność umowy zawartej z Polsatem przez GKSŻ. TVP też respektuje prawa Polsatu do umowy i przyznała, że retransmisja ubiegłotygodniowego meczu z Wrocławia była incydentem, który nigdy już się nie powtórzy.
Hini - Sob 21 Kwi, 07 00:49

w IV kolejce Polsat pokaże nasz mecz z Czewą :)
moohomor - Sob 21 Kwi, 07 09:58

To bardzo sympatycznie.
Szkoda tylko, że na EŻ jest wyłączność. To było dobre posunięcie, żeby była jedna transmisja "live", a druga retransmisja innej telewizji (w tym wypadku TVP). Zawsze więcej "czarnego" na wizji.
Ale jak to w życiu bywa.

apatorka - Sob 21 Kwi, 07 12:12

no jak fajnie :) to niech ktoś nagra ten meczyk :) z miłą chęcią zobacze sobie później jak nasi tak naprawdę się prezentowali na torze .. :)
rafas - Sob 21 Kwi, 07 13:24

Fajnie, że będzie nasz meczyk z Czewy transmitowany, bo jak do tej pory myslałem, zemają wyłączność... na transmisję meczów Polonii :ble:
Masz rację, moohomor, lepiej byłoby, gdyby TVP też mogła chociaz retransmitować jakiś mecz (nawet z żałosnym komentarzem), no ale trudno, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma ;)

Jako - Sob 21 Kwi, 07 13:50

dokładnie "grzybek" ma racje ;) 2 mecze z jednej kolejki to juz coś!! :)

hmmm do Czewa miałem zamiar jechac, hmmm jednak w zamiarze dwa duze wypady poza granice, moze jakies oszczedzanko... hmmm choc pewnie w pt mi sie wrzuci aby jechac :P :)

apatorka - Sob 21 Kwi, 07 18:45

Jako, no do Czewy nie pojedziesz?! :P Po wygraną jedziemy
Jako - Sob 21 Kwi, 07 19:11

nie chodzi o wygrana, bo to ze wygramy to ja wiem ;P chodzi o pewne raty oraz o wyjazd do Cardiff pod koniec czerwca :P zawsze mini oszczednosc bym miał :) ale czym ja sie stresuje, mam jeszcze tydzien :D
Jako - Wto 24 Kwi, 07 19:05

prosba wielka... czy ktos moze mi nagrac i wrzucic na serwerek meczyc z Zielonka?? Wielka prosba od jednego z byłych żużlowców ;)

pozdrawiam

Pery - Wto 24 Kwi, 07 21:59

kurde niech ktoś napisze kiedy są powtórki w Petrusie to może nagram... nie wiem jak z czasem :(
czarass - Wto 24 Kwi, 07 22:25

kolejka ekstraligi 2007: Unibax Toruń - ZKŻ Kronopol Zielona Góra w poniedziałek (23.04) o godz. 20.00 oraz we wtorek (24.04) o 9.45 i 14.45.
kingpin - Sro 25 Kwi, 07 15:36

Jak juz ktos zgra ,przerobi na avi i wrzuci na serwerek,to mozna prosic na http://www.mediafire.com/ ?? Tutaj nie trzeba czekac dwie godziny ,zeby sciagnac kolejna czesc pliku tak jak na rapidshare.
Pery - Sro 25 Kwi, 07 16:25

kupa... dopiero do domu wszedłem :( dziś nie ma żadnej powtórki? :co:
sebatorun - Nie 29 Kwi, 07 14:32

Długi majowy weekend żużlowy w Polsce i w Anglii

Podczas przedłużonego weekendu transmitować będziemy mecze z trzech kolejek Ekstraligi, a także mecze Elite League oraz inugurującej rozgrywki Elitserien.
W polskiej ekstraklasie po trzech kolejkach nie ma już klubu bez porażki i na osiem drużyn liderami z taką samą liczbą dużych punktów jest aż pięciu! Brdziej przejrzysta sytuacja w tabeli zapewne zaistnieje po rozegraniu najbliższych kolejek, z których aż trzy odbędą się podczas najbliższej wielkiej majówki. W Polsacie Sport pokażemy na żywo trzy spotkania:

Złomrex Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń (niedziela 29.04, od godz. 17.55)

Unia Tarnów - Złomrex Włókniarz Częstochowa (czwartek, 3.05, od godz. 17.55)

Marma Polskie Folie Rzeszów - Unia Leszno (niedziela, od godz. 19.00)

W angielskiej Elite League rozgrywki są już dużo bardziej zaawansowane, poszczególne ekipy mają w kołach 3-4 razy więcej przejechanych spotkań i czołówka krystalizuje się, aczkolwiek duże nierówności w liczbie rozegranych spotkań zaciemniają obraz. W najbliższych dniach przeprowadzimy bezpośrednie relacje ze spotkań z udziałem czołowych klubów - weźmie w nich udział cała trójka medalistów poprzedniego sezonu (Peterborough - 1. miejsce w sezonie 2006, Reading - 2., Swindon - 3):

Swindon Robins - Peterborough Panthers (poniedziałek 30.04, godz. 20.25)

Reading Bulldogs - Eastbourne Eagles (poniedziałek 7.05, godz. 19.55)

Mecze Elite League transmitować będziemy w Polsacie Sport, w którym również od 1. maja rozpoczniemy relacjonowanie rozgrywek w sezonie 2007 szwedzkiej Elitserien.

Jako - Nie 29 Kwi, 07 15:28

nikt nigdzie nie ma APATOR - FALUBAZ, jajcowato :P
Pery - Nie 29 Kwi, 07 21:58

Speedway Ekstraliga - Magazyn
rafas - Nie 29 Kwi, 07 23:10

Dziś mówił Wójcik w czasie transmisji, że na razie nie ma kto produkować relacji ze szwedzkiej Elitserien i na dzień dzisiejszy raczej nie zobaczymy pierwszej kolejki tej ligi :depresja:
moohomor - Pon 30 Kwi, 07 10:01

Bo się chyba za bardzo wzięli za angielską. Tez jest ciekawa, ale szczerze mówiąc wolałbym oglądać szwedzką.

pccdrom - Pon 30 Kwi, 07 10:30

moohomor napisał/a:
Bo się chyba za bardzo wzięli za angielską. Tez jest ciekawa, ale szczerze mówiąc wolałbym oglądać szwedzką.

nie rozumiesz
nie ma kto produkowac sygnalu.. to nie zalezy od nich.. tak jak ogladasz mecz Azerbejzdzan- Polska to ogladasz dzieki Azerskiej TV tak we Szwecji nie ma chetnych do pokazywania zuzla

moohomor - Pon 30 Kwi, 07 10:53

Źle zrozumiałem.

md_15 - Pon 30 Kwi, 07 11:32

yyy wiec tak mam prosbe czy ktos by dal rade zrzucic ? skombinwac ? ...na plytke

Apator - intar
apator - unia L
wrocław - apator
apator - zielonka
GP Lonigo
wlokniarz - apator

???

dzikos - Pon 30 Kwi, 07 15:30

ja też bym prosił o wrzucenie niedzielnego meczu do neta jeśli ktoś ma taką możliwość, z góry dzięki :)
Mania - Pon 30 Kwi, 07 16:40

Ja osobiście nie wiem jak inni ale chyba też wolałbym lige Elisterne niż Angielsą .Po pierwsze ciekawsza jest liga Szwecji,a po drugie zdecydowanie więcej zawodników od Apatora jeździ w Elisterne niż Angielskiej :torun: No i mógł bym wreszcie zobaczyć jak jeździ Simon Gustafsson :gites: Bo jeszcze go nie widziałem wjeździe :smutne tak: Ciekawe czy jedźi równie skutecznie jak jego ojciec Henke :chytry:
rafas - Pon 30 Kwi, 07 17:20

Nie zobaczysz, bo jak na razie Simon Gusstafsson nie jeździ w Elitserien :P
A co do transmisji, to też bym chciał, żeby pokazywali w Polsacie ligę szwedzka, ale niestety nie od nas to zależy. Mam nadzieję, że w końcu znajdzie się jakiś chętny producent.

Olo - Pon 30 Kwi, 07 19:20

rafas napisał/a:
Simon Gusstafsson nie jeździ w Elitserien :P

a właśnie że jeździ :P Indianerna Kumla wita :P

rafas - Pon 30 Kwi, 07 20:58

Zwracam honor, mój ewidentny błąd :blagam: . Pomyliłem Simona z Robinem Tornqvistem.
Olo - Pon 30 Kwi, 07 22:58

tornqvist tez jeździ w Elitserien :P Dackarna Malilla :)
Jako - Wto 01 Maj, 07 08:12

czy to jest temat o zawodnikach, ligach?? Moze mi sie myli, ale tutaj jest napis odnosnie żużel TV! :)
Jako - Pią 04 Maj, 07 18:14

Potrzebny mi meczyk Atlas - Apator... ma ktoś??:)
Morciasz - Pią 04 Maj, 07 21:41

a mi Czestochowa-Torun - ma ktos?
pccdrom - Pią 04 Maj, 07 21:50

mi sie konczy sciagac czewa torun
Hini - Pią 04 Maj, 07 22:51

link or somethin ?
smoleń - Pią 04 Maj, 07 23:02

ja potrzebuje do matury mecz Atlas - Apator z 2005 bodajze, co wałki z karetką były, ma ktos moze ? :P
pccdrom - Pią 04 Maj, 07 23:16

http://ex-torrent.pl/pozycja,42704
Hini - Pią 04 Maj, 07 23:37

sciagam :D btw... na YouTube jest mecz Apator Toruń - Unia Leszno z tego roku :)

http://www.youtube.com/profile?user=hNroXoR

shat - Sob 05 Maj, 07 00:11

http://tnij.org/zkd mozna stad sciagac mecz z Czestochowy ;)
Hini - Sob 05 Maj, 07 00:14

ile zajmuje ?
moohomor - Sob 05 Maj, 07 10:39

shat napisał/a:
http://tnij.org/zkd mozna stad sciagac mecz z Czestochowy ;)
Nie mogę tego ściągnąć. Pojawia się błąd przy łączeniu z bazą MySQL. A ściągnął bym sobie.
shat - Sob 05 Maj, 07 11:51

Zajmuje 700MB, z tym bledem to dziwne, nie mam pojecia skad sie wzial blad SQL :D Moze problemy mieli w serwisie tnij.org ;) Wystarczy dac prawym, zapisz element docelowy jako i sciagac ;)
md_15 - Sob 05 Maj, 07 16:50

smoleń napisał/a:
ja potrzebuje do matury mecz Atlas - Apator z 2005 bodajze, co wałki z karetką były, ma ktos moze ? :P

no ja Ci mowilem ze mam ... ale wtedy nie mialem jak Ci tego dac ... jak co to podbij...w poniedz9ialek .. albo dzisiaj okolo 20stej ;p

Hini - Nie 06 Maj, 07 09:51

Shat sciagnąłem dwa razy... dwa razy mi sciągnął 671 mega i nie chce działać :placze:
pccdrom - Nie 06 Maj, 07 12:05

ja mam na dysku.. 800mb .. dziala... jak ktos chce to priv sie zgadamy nagram i na meczu sie dam ;)
Szefu - Nie 06 Maj, 07 16:18

hNroXoR, dokonałeś złego wyboru ;) ...trzeba było ciągnąć spod linka pcdrom-a...Ja sobie łyknąłem tego torrencika i pięknie śmiga...Moją rekomendację już ma...Dzięki tak w ogóle :spox:
Mario - Czw 10 Maj, 07 23:19

Ma ktos z was może na płycie meczyk Apator-UniaTarnów z zeszłego roku na którym Rickardsson walnął komplet i żegnał się z toruńskimi kibicami?
shat - Sob 12 Maj, 07 11:10

http://media2.pl/media/23...lu-w-tvp-3.html Retransmisje z GP w TVP :)
SzerSzeń - Sob 12 Maj, 07 11:37

Piwiarnia u Szwejka , dzisiaj godz. 18.30 - transmisja GP Europy we Wrocławiu
pccdrom - Sob 12 Maj, 07 12:23

od wczoraj nie ma wolnych stolikow sam rezerowowalem jeden z ostatnich ;)
olutka - Nie 13 Maj, 07 18:50

Hej fani żużla, nie mogę się połapać... mam pytanie ignoranta :glupek: jak nazywa się teraz toruńska drużyna żużlowa? Apator już nie, Adriana? Unibax? Kiedy dokładnie te nazwy się zmieniały i dlaczego???
Pretorian - Nie 13 Maj, 07 19:08

http://www.speedway.torun.pl/historia.php
kowal - Nie 13 Maj, 07 19:54

tu masz po kolei nazwy toruńskiej drużyny
http://www.speedway.hg.pl/klub/KS_Apator.htm

sebatorun - Nie 13 Maj, 07 21:35

nie bedzie transmisji z meczu Unia-Apator (Unibax) (20.05)bedzie mecz o 19 Polonia Bydgoszcz-Marma Polskie Folie Rzeszów szkoda.......
olutka - Nie 13 Maj, 07 22:33

dzieki dla Pretoriana i Kowala za wskazówki, pozdrawiam. olutka
czarass - Nie 13 Maj, 07 22:40

a co na 6 meczy 4 czy 5 miala bydgoszcz swietnie a co tam:) kolejny dobry wybor
rafas - Pon 14 Maj, 07 11:18

Będą pokazywać Polonię z Rzesdzowem ?? :blink: czy ich pogięło ?? :glupek: Pewnie, że prędzej mogliby dać Apatora z tarnowem, nie mówiąc już o meczu Leszno-Atlas.
Jako - Pon 14 Maj, 07 11:50

czarass napisał/a:
a co na 6 meczy 4 czy 5 miala bydgoszcz swietnie a co tam:) kolejny dobry wybor

Bo wiedzą, że Polonia spadnie po tym sezonie i chcą mieć w archiwach na długie lata bydgoską drużynę :P ;)

woytas - Wto 15 Maj, 07 09:17

wczoraj wypadek Woodwarta i Lindgrena wygladaŁ tragicznie banda rozwalona :P
Mania - Wto 15 Maj, 07 13:08

Lindgren rozwalił bande a nic mu się nie stało.Gdy by nie bandy dmuchane to Lindgren mógł by być połamany :depresja: Dziękujmy dmuchanym bandom :gites:

Ten drugi nie dotknął nawet badny a coś mu się stało

rafas - Wto 15 Maj, 07 15:39

To w ogóle był jakiś dziwny mecz. Po tym wypadku nastąpiła długa przerwa, w powtórce biegu Lewis Bridger o mało nie powtórzył manewru Woodwarta. Wiele biegów w trzyosobowym skłądzie, bo w Eastbourne Woodgard i S. Andersson nie mogli startować. Jakby tego było mało, to jeszcze nawaliła maszyna startowa i musieli puszczać "gumkę" :D
Mania - Wto 15 Maj, 07 19:00

http://www.sportowefakty....&news_id=193546

No proszę a to niespodzianko,a może znowu tylko plotka :P

Fanatyk_KSA - Pon 28 Maj, 07 18:02

Wie ktoś jaki mecz pokaże Polsat Sport w 9 kolejce ?? Prosze o szybką odpowiedz :szal2: Zgory dzieKSA :torun:
Jako - Pon 28 Maj, 07 21:48

nie łudzmy sie ze to beda derby :P
sos - Pon 28 Maj, 07 22:04

Wójcik po ostatnim meczu powiedział, że będzie Wrocław - Częstochowa.
pccdrom - Pon 28 Maj, 07 22:06

znowu fascynujacy mecz we wroclawiu
Olo - Wto 29 Maj, 07 00:09

taaa...mijanek pelno tam :P
rafas - Wto 05 Cze, 07 10:51

Wie ktoś może, czy jakaś telewizja pokazuje jutro relację ze Złotego Kasku ??
shat - Wto 05 Cze, 07 11:01

Cos mi sie o uszy obiło, ze TVP Sport :P Ale nie wiem czy na zywo ;)
Pretorian - Wto 05 Cze, 07 11:18

super ;/ ... mogła by TV Elbląg coś wykupić ;) bo tu nie ma co oglądac :D
shat - Wto 05 Cze, 07 11:23

Jest na TVP Sport w środe o 23:30 :hahaha:

ŚRODA 06 czerwca 2007 TVP Sport
23:30 Żużel - Finał Złotego Kasku - Bydgoszcz 2007; STEREO

Mania - Wto 05 Cze, 07 13:01

rafas napisał/a:
Wie ktoś może, czy jakaś telewizja pokazuje jutro relację ze Złotego Kasku ??

Wyczytalem że na Polsat Sport :gites:

alienisko - Wto 05 Cze, 07 13:24

Taaa? a gdzie, pokaż mi to w programie Polsatu :P
Mania - Wto 05 Cze, 07 13:54

W programie od Nowości W śroe na Polsat sporo o 17:20 jest napisane Żużel: turniej o złoty kask
alienisko - Wto 05 Cze, 07 13:57

Na stronie Polsatu i Polsatu Sport w programie nie ma nic na ten temat :)
shat - Sro 06 Cze, 07 11:57

Dzisiaj o 18:00 na TVP3 bedzie na żywca :)

18:00 Rozgrywki żużlowe o "Złoty Kask" - żużel

Pretorian - Sro 06 Cze, 07 12:07

Ale tylko na TVP3 Bydgoszcz :/
alienisko - Sro 06 Cze, 07 12:08

Toć dziś mecz reprezentacji, olać złoty kask :)
rafas - Sro 06 Cze, 07 14:15

No fakt, Armenia-Polska dzisiaj. Ale retransmisje na TVP 3 z chęcią obejrzę :)
apatorka - Sro 06 Cze, 07 14:50

alienisko napisał/a:
Toć dziś mecz reprezentacji, olać złoty kask :)

no nie ... stawiasz piłkę nożną ponad żużel :o szok ;)

shat - Sro 06 Cze, 07 14:57

Olać kopaczy, dzisiaj żużelek :) :P
alienisko - Sro 06 Cze, 07 15:26

Wiesz, jeszcze żeby to było GP :) to bym miał dylemat i raczej postawił na żużel :) ale złoty kask, a mecz reprezentacji to dla mnie oczywisty wybór - Polska Biało-Czerwoni! :D
pccdrom - Sro 06 Cze, 07 16:43

ja tam tych kopaczy ogladac nie moge :oczko:
ale zlotego tez niestety nie dam rady

Pery - Sro 06 Cze, 07 16:44

stawiam na speedway 8-)
woytas - Sro 06 Cze, 07 20:03

i lepiej bylo obejrzeć speedway 0:1 z Armenią :(
alienisko - Sro 06 Cze, 07 20:06

a tam, przelaczylem na chwile, puste trybuny, wiejski komentarz, wolalem pilke i szpaq paplajacego bzdury ale z emocjami :)
ap[a]tor - Sro 06 Cze, 07 20:10

najgorszy mecz jaki widziałem. Przegraliśmy z Armenią a pewnie większośc polaków wogule niewie gdzie ona na mapie leży
alienisko - Sro 06 Cze, 07 20:11

eee widzialem gorsze :)
wielkopolanin86 - Sob 23 Cze, 07 12:06

TUTAJ znalazłem bardzo ciekawy artykuł na temat możliwości oglądania żużla w TV i Internecie. Może kogoś zainteresuje...
Speedy - Nie 24 Cze, 07 14:12

Bardzo dobrze tak myślę stało się iż satcje zar ówno telewizyjne jak i radiowe oraz internet, który staje się głównym źródłem przekazywania informacji interesują się czarnym sportem, który z roku na roku liczy coraz więcej miłośników.
Wielkopolanin86 dzięki za stronkę ciekawy artykuł popieram.

wielkopolanin86 - Pon 25 Cze, 07 09:54

Speedy napisał/a:
Wielkopolanin86 dzięki za stronkę ciekawy artykuł popieram.

Cieszę się, że mogłem się na coś przydać :) . Istnieje jeszcze artykuł omawiający, w jaki sposób odbierać przez Internet wszystkie stacje wymienione w poprzednim artykule. TUTAJ możecie poczytać.

sebatorun - Nie 09 Wrz, 07 11:49

Tak jak kiedys pisalem że Telewizja Polska ma pokazac Finał IMŚJ z Ostrowa.Tak transmisja z dzisiejszego Finału stała się faktem.Dziś o 18.55 bezpośrednia transmisja z Ostrowa Wielkopolskiego na TVP Sport.Trzymajmy kciuki za Karola Ząbika.
shat - Nie 09 Wrz, 07 12:11

A będzie w jakimś radiu? W PiKu chyba powinno być :P
Adam - Nie 09 Wrz, 07 12:18

Bedzie shat wczoraj mowili na zakonczeniu gp w pik ze bedzie jutro relecja z ostrowa
shat - Pon 17 Wrz, 07 11:17

http://www.sport.pl/pilka/1,65063,4492916.html

TVP rządzi! :glupek: :hahaha:

Pery - Pon 17 Wrz, 07 14:03

jeśli nie wydarzy się jakiś kataklizm, to nagram i udostępnię wczorajszy meczyk :)
serfer88 - Pon 17 Wrz, 07 16:35
Temat postu: Re: Żużel w TV
W pełni się z tobą zgadzam że ten Sport jest widowiskowy, to ludziom by się spodobało myślę (tzn. dużej ilości Polaków, z miast nieżużlowych ;) ), a tak nawet niektórzy nie mają szans go poznać....
Wahanara - Pon 17 Wrz, 07 16:47

Żużel jest sportem widowiskowym to fakt, ale Polakom z miast nieżużlowych podoba się średnio. Pracuje z ludzmi z różnych części Polski i o zgrozo wolą oglądć Poręcz Klase w kopanej niż Ekstralige żużlową. W lipcu w Zakopanem szukałem lokalu w którym możnaby obejrzeć finał DMŚ z Leszna. Znalazłem aż jeden. Akurat wtedy rozgrywano też finał Ligi Światowej i można było transmisje oglądać w kilku miejscach. Obok mne oglądał to jeden facet z Piły. Troche porozmawialiśmy i podobnia jak ja dziwił się że żużel w Polsce przez massmedia traktowany jest jak bardzo ubogi krewny. Nie wiem jak to wygląda w RMFFM czy Zetce, Trójka coś wspomni o żużlu w serwisie sportowym a z TVP nie mam kontaktu ale nie żałuje.
bielawy - Pon 17 Wrz, 07 18:12

Polska Liga żużlowa jest 1 z najlepszych na Świecie !! A Tv ciągle pokazują :
-Siatkówke :zly:
-Piłkę nożna ( Lige Mistrzów tak ale nie nasza ligę aż zal patrzeć ;/ )
-Kolarsto :blink:

Ehh.. może macie racje że nie cieszy sie powodzeniem żużel. W tych miastach gdzie nie odbywają sie zawody... no cóz :co:

PozdRo

pccdrom - Pon 17 Wrz, 07 22:27

odczep ty mi sie od siatki!!

[ Komentarz dodany przez: Mario: Pon 17 Wrz, 07 22:47 ]
I od Kasi Skowrońskiej :D

rafas - Pon 17 Wrz, 07 23:06

Popieram! Siatkówka to wspaniały sport, dobrze że jest pokazywany w tv. Piłka nożna zresztą też, jakby nie było najpopularniejsza dyscyplina w naszym kraju i na świecie. Nie rozumiem czemu niektórzy myślą, ze żużel miałby być pokazywany zamiast nogi albo siatki. Na antenie powinny być wszystkie te dyscypliny :)
Hini - Wto 18 Wrz, 07 00:26

pccdrom napisał/a:
od Kasi Skowrońskiej

przede wszystkim ]:-> :D

kolarstwo jest ciekawsze... szczegolnie etapy plaskie... 3 godziny pedalują a na koncu wygrywa jeden ale i tak to nic nie zmienia i wygrywa inny o.O

Pery - Wto 18 Wrz, 07 23:37

APATOR - SPARTA

http://sharebee.com/93a6f6e7
http://sharebee.com/1593ba78
http://rapidshare.com/fil....part3.rar.html

całość - ok. 300 mb
jakość może nie jest powalająca, ale to już nie zależy ode mnie :P
pozdrawiam i życzę wysokich transferów :)

sebatorun - Sro 19 Wrz, 07 14:47

DWA MEDALOWE TYGODNIE ŻUŻLOWE!
Przed nami decydujące boje w Ekstralidze i Elite League.
Pokażemy finał Swindon Robins - Coventry Bees (pierwszy mecz 24.09) oraz mecze Atlasu z Marmą (o 3. miejsce, 30.09) i Unibaksu z Unią Leszno (7.10) o Drużynowe Mistrzostwo Polski.
za www.polsatsport.tv

rafas - Pon 24 Wrz, 07 18:11

No to będziemy mieli żużel w TVP Sport od przyszłego sezonu. Mam nadzieję, że do tego czasu ta telewizja będzie bardziej dostępna niż obecnie.
http://www.tvp.pl/centrum...zuzlowych.w.tvp

kruLik1987 - Pon 24 Wrz, 07 19:12

Rafas ale Ty nie narzekaj bo my ja mamy:D
sebatorun - Pon 24 Wrz, 07 19:24

no i dobrze bo Polsat płacił grosze a sam dobry komentarz to nie wszystko brawa dla tvp ale skonczcie z ta polityka moze mecze beda w iTVP
dzikos - Pon 24 Wrz, 07 21:25

jak dla mnie porażka :do bani: TVP pokazało tym piłkarskim drugoligowym meczem gdzie ma sport... jak już ktoś napisał na tym forum, będziemy oglądać Eligę bez biegów juniorskich i nominowanych (jak dobrze pójdzie) bo trzeba przecież nadać Kurier i konwencję wyborczą pisu... :blink: :do bani:
ap[a]tor - Pon 24 Wrz, 07 21:31

Jak już to odblokują TVP Sport. Przecież nie pokaża na TVP 3, które ma się przeistoczyć w TVP Info. No to to by była w ogóle porażka
alienisko - Pon 24 Wrz, 07 21:33

Mi sie podobaja relacje z zuzla na TVP Sport, to co tam ostatnio puszczali i dobrze bylo pokazane i komentarz byl lepszy :P juz nie marudzcie tak.... moze sie postaraja i wprowadza jakies nowe pomysly do pokazywania zuzla i wyciagna wnioski z bledow Polsatu, ktory nic nie zmienial :P
rafas - Pon 24 Wrz, 07 21:39

Na pewno plusem jest to, że będą transmitowac dwa mecze no i w magazynie żużlowym pokażą skróty wszystkich spotkań. Tylko ten Darżynkiewicz... Może zatrudnią kogoś innego do komentowania :)

kruLik1987 napisał/a:
Rafas ale Ty nie narzekaj bo my ja mamy:D

No tak, ale ja nie wiem, gdzie bedę mieszkał za rok i wolałbym jednak, żeby ją odblokowali :P

saimonq - Pon 24 Wrz, 07 21:43

http://sport.interia.pl/z...wa-w-tvp,982207

byle nie zrobili akcji jak ostatnio - przerywają transmisje meczu
i przenoszą się relacjonować wystąpienie polityków "Przeproście i Spier****cie" :D

Peter1 - Pon 24 Wrz, 07 22:58

Co za chory kraj , kowalskiemu dziekujemy niech spada . : :diablo: :diablo:
Jako - Pon 24 Wrz, 07 23:35

Powiem raz i wyraźnie...

Porażką były dla mnie Polszmatowskie relacje...
1. Debilne wręcz komentarze Wójcika i angielskiego Tomka, które niejednokrotnie nie miały nic wspólnego z dziennikarstwem, bardziej z polityka!
2. Niejednokrotna jednostronnosc... kurna mac, jaja :P
3. Mi sie nie podobało, ze ciagle ogladałem Rzeszów lub Wrocław... Wam tak? Gratki! :)
4. Widziałem w ITVP IMEJ i uwazam, ze była to o wiele lepsza relacja niz Polsatu...
5. Tak jak z czasem kablówki kupiły PS, tak teraz kupia TVPS

moze porozmawiajmy o tym, która relacja jest, bedzie lepsza, a nie ilu obecnie ma TVPSport...

dzikos - Wto 25 Wrz, 07 14:43

Jako, mi też nie podobały się relacje w Polszmacie, ale jeśli TVP będzie przerywać te mecze to już wolę Polszmat :P poczekajmy i za rok ocenimy co lepsze ;)
Pery - Wto 25 Wrz, 07 15:48

jak ktoś nie ma TVP Sport to niech nie sika, będę nagrywał i udostępniał mecze ;) bo tak się składa, że ja ten przecudny kanał posiadam :)
Mania - Wto 25 Wrz, 07 16:27

Podobno będą dwa mecze transmitowane w jedenj kolejce :chytry:
shat - Wto 25 Wrz, 07 21:06

http://www.sportowefakty....&news_id=221587

No i wszyscy powinni byc zadowoleni :D

KidM@n - Pon 01 Paź, 07 16:22

Nagra dziś ktoś meczyk Apatora z TV Toruń ?? było by fajnie zobaczyć to na spokojnie
Gregor - Pon 01 Paź, 07 16:28

A o której ma być ten meczyk w TV Toruń?
Michu - Pon 01 Paź, 07 16:35

18 i 20 chyba ;)
Volter - Pon 01 Paź, 07 16:45

Meczyk bedzie o 18:00 i jeszcze raz o 20:45.
Nagrajcie bo warto miec ten meczyk i obejrzec zima jeszcze raz.

Hini - Wto 02 Paź, 07 23:18

bedzie na necie w Telewizji Leszno x]
KidM@n - Sro 03 Paź, 07 13:26

nagrał moze ktoś ten mecz ??
sebatorun - Sro 03 Paź, 07 15:16

Musimy przygotowac ładną oprawe w końcu Toruń bedzie na oczach całej żużlowej Polski transmisja w Polsacie Sport od 18.00
shat - Wto 20 Lis, 07 10:02

TVP rządzi! :D Oczywiście tutaj miał być Nicki ;)

Pretorian - Wto 20 Lis, 07 10:18

@shat, też to zauwazyłem hehehe :D ... po prostu TVP wie kto jest prawdziwym mistrzem ... i tyle ...
a tak poza tym dlaczego do byłego premiera, prezydenta mówi sie panie premierze itp :D ... wiec Crumpa pozostawmy MŚ hehehe

a tak na poważnie, to widać, że TVP stara się co raz bardziej ... jest wiecej niusow ... wiecej sie mowi o relacjach które beda w tv ... mam nadzieje, że sprzedaz praw dla tvp bedzie dobrym posunieciem

radek34 - Czw 06 Gru, 07 17:18

Plany transmisyjne Telewizji Polskiej ze spotkań Speedway Ekstraligi na kwiecień 2008:
6 kwietnia, I kolejka: Unia Leszno - Złomrex Częstochowa (godz. 16.30) live w kanale TVP Sport i Stal Gorzów - Atlas Wrocław retransmisja w TVP Sport w poniedziałek. Retransmisję meczu Unia-Złomrex będą mogły przeprowadzić oddziały terenowe TVP w "okienku transmisyjnym" TVP Info w niedzielę w godzinach 18.30-20.30.

13 kwietnia, II kolejka: ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Stal Gorzów Wlkp. o godz. 18.30 live w kanale TVP Sport (ewentualnie live w okienku TVP Info) i Atlas Wrocław - Unibax Toruń retransmisja w TVP Sport w poniedziałek. Podobnie jak w I kolejce, retransmisję meczu Atlas-Unibax mogą przeprowadzić zainteresowane oddziały terenowe TVP w "okienku transmisyjnym" TVP Info.

20 kwietnia, III kolejka: Marma Rzeszów - Atlas Wrocław o godz. 16.30 live w kanale TVP Sport i Unibax Toruń - ZKŻ Kronopol Zielona Góra retransmisja w TVP Sport w poniedziałek.
Retransmisję z wybranego meczu w godz. 18.30 - 20.30 mogą przeprowadzić oddziały terenowe TVP.

sebatorun - Czw 06 Gru, 07 21:50

czemu nie ma zywo co za pajace dobrze ze jescze polsat sport ma jescze prawa to beda ttrzymecze z danej kolejki to fajnie a bedzie magazyn zuzlowy tak jak kiedys tasma w gorę czy cos takiego
Majsterek - Czw 06 Gru, 07 21:59

Bardzo dobrze ze nie ma na zywo. Powtorki mile widziane :)
alienisko - Pią 07 Gru, 07 01:42

sebatorun napisał/a:
czemu nie ma zywo

bo umarło :hahaha:

---

a co do transmisji...w ciągu 3 kolejek pojawią się spotkania 7 z 8 drużyn ekstraligi, respekcik jeśli tak się stanie. Polsat tego nie oferował.

radek34 - Pią 07 Gru, 07 16:23

W sumie moga byc fajne transmisje tylko mogliby wlaczyc do kablowek TVP Sport bo tego kanalu prawie nikt nie ma a z tymi transmisjami przez internet to wiadomo ze bywa roznie :)
Kaioh - Pią 07 Gru, 07 16:57

w petrusie jest ;)
Hini - Pią 07 Gru, 07 18:12

paranoja... ;/ żeby sobie oglądać to co chce musze mieć 3 dekodery bo nie mam kablówki... roX kur ;/

Polsat - Euro 2008
Cyfra + - Grand Prix
N - Ekstraliga

ehhh ;/

Mania - Pią 07 Gru, 07 18:49

ja mam z petrus i mam polasty i Tvp Sport nawet :D W sumie to mam 4 kanały sportowe

Euro Sport
Polast Sport
TVP Sport
Sport Klub

:D i nie narzekam podobno Polast sport podpisał na dwa lata transmisje żużlowe z ligi Angelskiej i Szwedzkej, a w TSP Sport mam lige Polską oraz w lato juniorów.Czyli najwięcej żużla w TV od kąd pamiętam :oczko:

Kaioh - Pią 07 Gru, 07 18:54

Cytat:
z ligi Angelskiej i Szweckej

jakiej?

Mania - Pią 07 Gru, 07 19:20

Kaioh napisał/a:
Cytat:
z ligi Angelskiej i Szweckej

jakiej?

Szwedzkiej :gites:

phaedra - Sob 08 Gru, 07 12:16

Jak na razie nie zobaczymy naszego zespołu na żywo, wg mnie zapowiada się kicha w ogóle, jeśli chodzi o transmisje przez TVP. :blink:
Jako - Sob 08 Gru, 07 12:36

No dokładnie Hinol :) ja mam Cyfre... i teraz musze wybrać... Polsat Sport czy eNka ;) Nie ma co, ból głowy mam ;P ;) Tak czy siak, moze wkoncu uda sie objechac wszystkie mecze w sezonie, wiec na lajfa i tak bym nie ogladał wiec... :) Może jednak Euro :P ;)
Hini - Pon 10 Gru, 07 02:35

Ja nie moge sobie załatwić kablówki... :P
powód ? Wrzosy... :P sam koniuszek... bez szans :P dalej jest tylko Leśna Polana ;/
tak więc jestem skazany na Satke... no ale i tak na razie mam Polsat (bodajże do lipca ;/) więc kicha :P

Pretorian - Pon 10 Gru, 07 08:56

Jednym slowem ni w kij ni w oko z tymi transmisjami w TVP ... niby iles meczy mialo być w TVP info a tu sie okazuje, że beda ale tylko w wybranych regionach :/ ... szit ... a znajac zycie TVP Olsztyn takowych meczy puszczac nie bedzie ... no chyba ze mi wreszcie TVP Gdansk dadzą
woytas - Pon 10 Gru, 07 10:44

Wczoraj na TMT oglądałem żużel dzieciaków w wieku 10-13 lat :gites:
apatorka - Pon 10 Gru, 07 22:14

a ja mam, a ja mam TVP Sport ;p
ave Petrus ;-)

sebatorun - Pon 10 Gru, 07 22:23

ja tez mam TVP Sport i Polsat Sport i 19 grudnia sie wyjasnic czy kupie sobie C+ chodzi oczywiscie o nasza Orange Ekstraklasę
Pretorian - Pon 10 Gru, 07 22:37

Od grudnia miłośnicy dobrych filmów i rozgrywek sportowych będą mogli korzystać z nowej oferty telewizyjnej – pakiet kanałów CANAL+ (CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film HD, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Sport2) dostępny będzie także jako samodzielna oferta satelitarna, niezależnie od oferty CYFRY+.

Multipakiet CANAL+ będzie można zaabonować na 13 lub 18 miesięcy. Abonament wyniesie 39 zł miesięcznie (lub 45 zł wraz z kanałami w jakości HD). Do odbioru programów służyć będzie wybrany przez abonenta dekoder oferowany na własność lub na wynajem wraz z anteną satelitarną (SD, HD, PVR HD).

Hini - Pon 10 Gru, 07 23:12

a ktoś się orientuję ile w Nce kosztuje najtanszy pakiet + pakiet sportowy ? :P
Pretorian - Pon 10 Gru, 07 23:19

min. 36zl bo musisz zamowic 2 pakiety po 18 kazdy
Pretorian - Wto 11 Gru, 07 17:28

Tak mi sie przypomiało więc napiszę ...

Pamietam jakoś w tym sezonie z Jako szlismy na mecz i pamiętam równiez :P jak on zachwalal umowe TVP ... Może wtedy sie troche do Jego słów przekonalem, ale teraz stwierdzam, że ta umowa to SZIT jakich mało

Już widać jak TVP zalezy na tym sporcie. No dobra pojawia sie czesciej w Sporcie po Wiadomosciach i tyle

1) Pierwsze transmisje do bani - przerwane dziennkiem ...
2) Głosno było o tym ze umowa z TVP pomoże propagować zuzel nawet w miejscowościach gdzie nie jest on taki popularny. GUZIK PRAWDA.
Teraz sie mówi o tym, że mecze oraz program zuzlowy na TVP Info będzie dostępny tylko w wybranych regionalnych osrodkach. Czyli bydgoszcz na pewno ... ale np Olsztyn czy TVP Kraków na 100% mieć tego nie beda
3) W TVP 1 i 2 ... nadal maja sie tylko pojawiać szczątkowe informacje, czyli pewnie wiadomosci i tyle ...
4) Jedyny +, że co raz wiecej kablowek sie stara o TVP Sport

TVP ja już dziękuje przed rozpoczęciem sezonu... obym zmienił zdanie w trakcie jego trwania

Mario - Wto 11 Gru, 07 17:31

Popieram!!! To jest SZIT i nic innego.Pytam sie.Gdzie jest ten ogólnopolski dostep!!! Odpowiadam: w dupie :D
Kaioh - Wto 11 Gru, 07 18:08

a ja nie przekreslabym nikogo tylko z takiego powodu ze w swoim tv nie mam kanalu tvp sport. bo do tego sprowadza sie wasza argumentacja. w koncu polsat sport tez ogolnodstepny nie jest. osobom, ktore nie maja tvp sport pozostaje wiec albo dzialac w kierunku uzyskania tego kanalu albo miec nadzieje, ze kablowki same go dadza.
Mario - Wto 11 Gru, 07 18:16

Kaioh,to nie jest przekreslanie nikogo z powodu ze w swoim tv nie ma kanału tvp sport,tylko stwierdzenie stanu faktycznego. Pamietam jak PLK zerwało umowe z tvp z powodu nienadawania transmisji koszykówki,albo przerywania ze wzgledu na komisje sledcze lub wiadomosci lokalne. Nie tak dawno wsciekli sie włodarze Lechii Gdansk,bo jak dobrze pamietam oddział tvp przerwał transmisje meczu 20 minut przed koncem. Powodem sprzedania zuzla do tvp miała byc ogólnopolska dostepnosc do tego sportu i propagowanie go w całym kraju.Dostepnosc jest tragiczna(o wiele gorsza niz w Polsatu) i propagowanie równiez bedzie jak o dupe rozbic.
Jako - Czw 13 Gru, 07 20:57

Najpierw obejrzyjcie sobie jak ten shit pokazał 2 mecze w minionym sezonie - IMP i IMEJ, a potem porozmawiamy dalej... Jest ktoś kto włożył kase a nie jak Polszmat chciał ja tylko wyciagać i Wasze osobiste subiektywne oceny, bo Wy macie Polszmaty mnie jajo obchodzą i tyle...

Chcecie - macie 2 argumenty!!!!
1. I TVPS i POLSAT S nie jest ogolnie dostepny! Wiec taki argumet to jest gówno nie argument, nikt nigdzie nie mówił, ze bedzie na 1 żużel leciał... Ktos tak zrozumiał to jest jełopem i wolnomyslacym dzieciakiem...

2. TVP daje kase Polsat nie daje... Prosty i łatwy dla Was do zrozumienia argument :) Jesli miałoby radio do Was przyjechac zrobic reportaz o burakach na Waszym polu, jedno radio nic nie daje, drugie wrzuca do kociołka, abyscie jakos rodzine utrzymali... Kogo bierzecie?! To radio które odbieracie na Waszym pustkowiu a nie płaci Ci nic czy to drugie?? No chyba ze chodzi tylko o to, że sie w radiu sami słyszycie... Straszne... :D

3. Obejrzyjcie jedna i druga relacje, potem pogadamy o podejsciu do zuzla i do jego pokazywania... tvp nie potrafi tego robic ale sie starała, dopiero raczkowała... A Polsat i nie potrafi i nie chce tego pokazywać. Słuchajcie nadal pana Wójcika...

AAaa i tak ciutke mocniej...

AAa... odnosnie przerywania meczu :D pogadajcie sobie z leszczynianami co to nie byli w Toruniu i im przerwano finał w Waszym PS :D pozdro
cytuję: Pierwsze transmisje do bani - przerwane dziennkiem ...

Pierwsza transmisja chyba! I druga i trzecią ogladałem, której najwyraźniej Ty nie ogladałeś... Pisz dokładnie bo kłamstwo wychodzi do góry... Nie pie... głupot bo fakty przekrecasz na swoja Polsatowska strone i tyle... :)

ps. zeby nie było, nie jestem miłośnikiem TVP, ale mysle, ze dzieki niej cos do przodu sie ruszy, a o to chodzi chyba...

Aaaa... pogadajcie sobie moze z leszczynianami co ogladali finał w TV.... Hahaha... finał im przerwali :D No viva PS!!! Nic tylko klaskac! :D

Pretorian - Czw 13 Gru, 07 21:25

Kuba powtarzasz sie :D ... hehe 2x z nerwów napisales o Lesznie :)

pkt nr 2 w ogole do mnie nie przemawia. zalezy czy w tym radiu ktore by było odbierane wszedzie mogłbym sie zareklamowac czy nie :P :P:P

ok poczekajmy na transmisje ... ale juz wychodzi powoli ze TVP info nie bedzie mialo transmisji tylko regionalne pasma ... w okienku info ... wiec juz jest jakas sciema ze strony TVP ....

czekamy do kwietnia

Gregor - Czw 13 Gru, 07 21:32

Zgadzam się z jako w 100% :blink:
Mario - Czw 13 Gru, 07 22:03

Na poczatek:

Jako napisał/a:
nikt nigdzie nie mówił, ze bedzie na 1 żużel leciał... Ktos tak zrozumiał to jest jełopem i wolnomyslacym dzieciakiem...

Jesli chciałes mnie urazic,obrazic,to sie nie udało :D Nie jestes w stanie tego zrobić!
Jako napisał/a:
2. TVP daje kase Polsat nie daje... Prosty i łatwy dla Was do zrozumienia argument Jesli miałoby radio do Was przyjechac zrobic reportaz o burakach na Waszym polu, jedno radio nic nie daje, drugie wrzuca do kociołka, abyscie jakos rodzine utrzymali... Kogo bierzecie?!

Zadzwonił bym do Ciebie,bo wydaje mi sie że jestes ekspertem od buraków :D

Cytat:
ps. zeby nie było, nie jestem miłośnikiem TVP, ale mysle, ze dzieki niej cos do przodu sie ruszy, a o to chodzi chyba...

Naprawde nie jesteś ich miłosnikiem??? Mnie sie wydaje ze czcisz ich jak jakiegos bozka. TVP tak rozreklamuje ten sport ze głowa boli.Zużel bedzie goscił w kazdym domu( oprócz domu Preto),kasa bedzie płynac do klubów szerokim strumieniem i ogólnie wszyscy beda szczesliwi.Podejrzewamze ten który wpadł na ten pomysł zostanie odznaczony orderem orła białego.Ten kto mysli że umowa z TVP ruszy cos do przodu musi byc jełopem i wolnomyslacym dzieciakiem :P

Nie bede juz dalej pisał i zabierał czasu,bo co niektórzy musza isc do punktu sprzedazy telewizji n zeby mieć dostep do transmisji spotkań zuzlowych.Także panowie i panie,kto pierwszy ten lepszy.Dekodery i anteny w dłoń i do przodu :) Peace

Pery - Czw 13 Gru, 07 22:44

ja daje TVP mały kredyt zaufania, może wcześniej wspomniane relacje IMP czy IMEJ nie zrobiły na mnie jakiegoś super wrażenia to mam cichą nadzieję, że coś w końcu ruszy dalej do przodu...

* PS aż taki zajebisty nie jest to fakt
* TVP sypnie kasą... ok .. ale niech to sie przełoży na wizję i niech te $$$ "odczują" widzowie :szal:

czas zweryfikuje nasze prognozy i nadzieje :)

Jako - Pią 14 Gru, 07 18:08

Cytat:
Mnie sie wydaje ze czcisz ich jak jakiegos bozka. TVP tak rozreklamuje ten sport ze głowa boli.Zużel bedzie goscił w kazdym domu( oprócz domu Preto),kasa bedzie płynac do klubów szerokim strumieniem i ogólnie wszyscy beda szczesliwi.Podejrzewamze ten który wpadł na ten pomysł zostanie odznaczony orderem orła białego.Ten kto mysli że umowa z TVP ruszy cos do przodu musi byc jełopem i wolnomyslacym dzieciakiem

No to znaczy, ze jestes totalnym gburkiem i tyle... Daj się pochłonąć swej pasji i odbij od żużla a takim podejściem WIWAT PS i Wójcik!! :) Zuzel w PS jest od 2002 roku i coś to dało??? Napewno rozreklamowali... A odnosnie czczenia, to Ty chyba sie umawiasz na wspólne wyprawy na babeczki z redaktorem Wójcikiem :D

Dać Wam przykłady, ale jak kula w płot... No nic, tak to polskie społeczeństwo jest wychowane, że nawet gdy masz poparty faktami argument to i tak NIE i koniec... Bo jeden z drugim mądrzejsi od wszystkich :) Gratki...

Pretorian - Pią 14 Gru, 07 18:41

Pery napisał/a:

czas zweryfikuje nasze prognozy i nadzieje :)

no ja się tego też będę trzymał i oby mnie zaskoczyli pozytywnie ... Zobaczymy ...

shat - Pon 04 Lut, 08 18:47

http://pl.youtube.com/watch?v=fASU9EFgMDc
Pretorian - Pon 04 Lut, 08 19:03

Jestem pod wielkim wrażeniem czołówki :) ... na prawde ładna i zrobiona tak jak powinna być wykonana czołówka zwiazana z dynamicznym sportem.

Oby relacje były podobne + oczywiscie na pasmie TVP3 w calym kraju ;)

ap[a]tor - Pon 04 Lut, 08 19:20

ostatnio odblokowali w multimedii TVP SPORT ( za Eurosport )
Gregor - Pon 04 Lut, 08 19:42

no ja wole tvp sport zamiast Eurosport (też mam multimedię)
pccdrom - Pon 04 Lut, 08 20:26

ja bym wolal eurosport snooker biathlon curling wileki szlem siatkowka i wiele innych ciekawych a co przylaczam na tvp sport to pilka polska z 78 roku lub 100raz powtorka cegos tam :)
ap[a]tor - Pon 04 Lut, 08 20:57

ja wolałem Eurosport ze względu na wrestling TNA a tak to nieżałuje, przynajmniej speedway będzie
Gregor - Pon 04 Lut, 08 21:03

mi Eurosport był potrzebny tylko do 3 rzeczy: wrestling TNA, snooker, curling. A tak przynajmniej sobie żużel obejrze :>
alienisko - Pon 04 Lut, 08 21:03

a ja mam petrus :P i mam i to i to, haha :P

o rany jak mozna wrestling lubic :)

orzech - Pon 04 Lut, 08 21:07

A ja mam cyfre+ bo nic na Wrzosy innego nie dociera ;) . Ale z tych dwóch lepszy program ma Euro... snooker, pływanie, biathlon oraz różne niekonwencjonalne sporty :) . TVP Sport to przede wszystkim 2 liga polska i PLH.
Pery - Pon 04 Lut, 08 22:36

alienisko napisał/a:

Petrus rules, nie wiem jak teraz kiedyś nawet kohej (TKH) dawali ;)

a Eurosport też rządzi bo jest MotoGP :) hej hej Casey Stoner! :P

kruLik1987 - Pon 04 Lut, 08 23:02

a ja mam Marton i tez i to i to :P wiec nie narzekam
Polsson - Wto 05 Lut, 08 00:31

W odroznieniu od Preto czolowka, ktora wkleil Shat w ogole mi sie nie podoba. Co najbardziej? To, ze zuzel ciagle pokazywany jest w tv jako sport z widowiskowymi upadkami. Ale fajnie jak sie koles przewroci, nie? Czolowka trwa 90 sekund, pokazano co najmniej kilkanascie upadkow i ani jednej akcji na torze. Po prostu rewelka!
Pery - Wto 05 Lut, 08 08:59

Jedyny plus tej czołówki to fakt, że pokazali dziewczyny :P Ja rozumiem, że można dać 1-2 upadki w przekroju całego filmiku, ale żeby ani jednej mijanki....? Tak być nie może
Mania - Wto 05 Lut, 08 09:51

Pery napisał/a:
alienisko napisał/a:

Petrus rules, nie wiem jak teraz kiedyś nawet kohej (TKH) dawali ;)

a Eurosport też rządzi bo jest MotoGP :) hej hej Casey Stoner! :P

Ja też mam Petrus i dodatkowo jeszcze Sport Klub oraz Polsat Sport na którym podbno mają być ligi Angli i Szwecji :D

shat - Wto 05 Lut, 08 11:23

Dokładnie, za dużo upadków i jeszcze Andersen jako przedstawiciel naszego klubu :P Takie średnie ;)
alienisko - Wto 05 Lut, 08 11:27

Jeszcze liga nie ruszyła, napiszcie do nich uwagi :P moze poprawia ;P
pccdrom - Wto 05 Lut, 08 12:34

tak.. petrus tez czasem koszykowke nawet pokazuje :) sam mam petrus to mi to rybka
apatorka - Wto 05 Lut, 08 13:26

shat napisał/a:
Dokładnie, za dużo upadków i jeszcze Andersen jako przedstawiciel naszego klubu :P Takie średnie ;)

no właśnie, mnie to zirytowało .. dlaczego akurat on ma być jako nasz główny przedstawiciel zawodników klubu ... czy my się właśnie z nim identyfikujemy?! chyba jeszcze nie ... nawet nie miał na sobie plastronu anioła .. Wiesiek powinien być pokazany i tyle :P

Kaioh - Wto 05 Lut, 08 13:32

ale oni przedstawiali tych zawodnikow nie na zasadzie identyfikacji kibicow ;p. Po prostu wybrali najwieksze gwiazdy, a taka u nas jest Andersen, ktory jest 5 zawodnikiem swiata.
apatorka - Wto 05 Lut, 08 18:22

dla mnie większą "Gwiazdą" jest Wiesiu :) przecież ma nawet swoją gwiazdę na niebie :) :P ;-)
czarass - Wto 05 Lut, 08 22:11

polonia w tvp:P bedzie:P
maro - Sro 20 Lut, 08 08:51

Kluby zgłaszają poważne zastrzeżenia do kontraktu z TVP
Unia Tarnów, Marma Rzeszów, Złomrex-Włókniarz Częstochowa, ZKŻ Kronopol Zielona Góra to kluby, które są niezadowolone z umowy z TVP i po cichu myślą nawet o unieważnieniu kontraktu.

http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html

zagar - Sro 20 Lut, 08 13:38

A mnie najbardziej martwi to że TVP bedzie teraz pokazywac mecze tych samych druzyn czyli Leszno, Torun, Czewa, Gorzow i ZKŻ.
A Tarnow, Rzeszow i Wrocek ktore teoretycznie walcza o utrzymanie nie beda pewnie na ekranach TV pokazywane.
A powinno byc tak ze jeden mecz na szczycie druzyn z gornej polki jako Live, a ten drugi tych slabszych retransmisja na 2 dzien wieczorem w TVP info.
Tak by było sprawiedliwie.

Pretorian - Sro 20 Lut, 08 13:46

popieram, ale oczywiscie w każdym TVP Info a nie tylko w wybranych regionach, bo to to już jest przegięcie ....
maro - Czw 21 Lut, 08 09:15

Prezesi wymienionych klubów wystosowali do właściwej redakcji odpowiednie sprostowania. Stwierdzili w nich zgodnie, że nigdy nie otrzymali zapewnienia, iż TVP udzieli sublicencji Polsatowi, jak i nieprawdą jest, że prowadzone są jakiekolwiek rozmowy między poszczególnymi klubami a TVP w sprawie meczów, które telewizja ma relacjonować. - Kontrakt został zawarty przez spółkę, a my jako wspólnicy jesteśmy zobowiązani go respektować – zadeklarowali jednomyślnie prezesi - i na pewno zastosujemy się do jego zapisów.

http://www.sportowefakty....id=247342&kom=1

Pretorian - Pią 22 Lut, 08 19:30

http://www.pomorska.pl/ap...ORT01/880842321

Teraz juz nie wiem co o tym myslec. Ale wydaje mi sie ze Polsat ma duzo racji ... a w TVP bedzie mozna sobie pomarzyc o meczy na tvp1 czy 2

kowal - Sob 23 Lut, 08 07:52

Pretorian, przczytaj komentarz pod tym artykułem i ja niestety zgadzam się z tym komentarzem
Kaioh - Sob 23 Lut, 08 10:14

a ja mam juz dosc frustratow narzekajacych na oferte tvp sport jeszcze przed sezonem, tylko dlatego, ze utracili mozliwosc ogladania zuzla w domu.
Pretorian - Sob 23 Lut, 08 10:44

@Kaioh, jeżeli wiekszosc ludzi utracila mozliwosc ogladania zuzla w domu (nawet jednego meczu kolejki) to jak można mowic o promocji zuzla w mediach ? Jedno drugiemu troche przeczy co ;)

A co do sprzeczek na lini TVP - polshit to robi sie powoli smieszne. Zaczelo sie od E-ligi zuzla, teraz dochodzi Euro i za chwile siatkówka, o która znowu jest walka. A z tego wszystkiego wyjdzie tyle, że bedzie na jakims pasmie kodowanym którego polowa z nas nie ma.
Zazdroszcze tu np anglikom, którzy mogą sobie wykupić dane kanały i je ogladac ... np wykupuje sobie Sky Sport + Sky Sport 2 i mam Premiership, GP, lige itd ...
A u nas zeby obejrzec lige zuzla + GP + najlepsze ligi musze miec wykupione abonamenty na 3 platformy, co daje ponad 200zl na miech ... lekka paranoja

Kaioh - Sob 23 Lut, 08 10:53

a na jakiej podstawie twierdzisz, ze wiekszosc? tak Ci sie wydaje, czy przeprowadziles moze badania wsrod posiadaczy polsatu sport i tvp sport?

przypominam Ci, ze polsat sport nie jest kanalem ogolnodostepnym i wymaga dekodera. oczywiscie, duza czesc kablowek ma go w swojej ofercie, ale podobnie jest z tvp sport, ktora rowniez coraz wiecej kablowek udostepnia swoim klientom.

za to juz tvp info jest kanalem ogolnodostepnym, najczesciej wystepujacym w nawet najmniejszym dostepnym pakiecie [tvp 1, tvp2, polsat, tvn, tvp info].

jak bedzie okaze sie w praniu. na chwile obecna dyskusje czy lepiej sie stalo czy tez nie, ze zuzel nie trafil do polsatu nie maja zadnego sensu. dlatego wstrzymaj sie ze swoja frustracja, byc moze za 2 miesiace bedziesz mial merytoryczne powody do krytyki.

Pretorian - Sob 23 Lut, 08 11:01

Pragne tylko zauwazyc ze TVP Info mialo miec jeden mecz z kolejki ... a teraz sie okazuje ze beda ten mecz mialy tylko wybrane regiony .... wiec jak tu poszerzać zuzel .. skoro nie "puszcza" sie go tam gdzie nigdy nie był transmitowany ?

na moje jest tutaj ostra umowa miedzy TVN i TVP. Tylko po to zeby poszlo jak najwiecej platform N. Bo o ile wiem TVP jakis czas temu odrzucila mozliwosc wprowadzenia TVP sport do ofert Cyfry czy Polsatu ...

Jako - Sob 23 Lut, 08 16:29

i całe szczescie, ze odrzuciła propozycje Polszmatu... A czy Canal+ Sport albo Polsat Sport są w pozostałych Platformach? Weź czasami Preto ogranij całość bo masz swoja wizje i nic ponadto... Ja zgadzam sie z Kaiohem, tak jak wczesniej mielismy w kablowkach PS bo coś tam, tak teraz bedzue TVP Sport bo żużel - i to jest normalne... Głosny na nie sa odkad TVP podpisała umowe z SE bo frustraci, którzy kupili dekoder Polsatu czuli sie oszukani, tylko na jakej podstawie?
Pretorian - Sob 23 Lut, 08 17:05

co do kupna dekodera to sie z Tobą zgadzam bo zamawiajac nie masz w umowie punktu o tym, ze bedzie na 100 % coś co jest w chwili jego kupna :) ...

Mi glownie chodzi o dostępność kanału który ma promować zuzel w naszym kraju ...
Canal + sport to zupelnie inna sprawa bo oni posiadaja tylko GP (no nie wspominam o pilce :P )
P.S jest dostepny praktycznie w kazdej klabowce + platforma polsatu - najbardziej popularna w PL :)

Jezeli do sezonu TVP Sport sie rozrosnie, a Korzeniowski i spolka dojda do wniosku, żeby dawać mecz na otwartym pasmie TVP Info, ale w calej Polsce to bedzie jak najbardziej ok :)

Jako - Sob 23 Lut, 08 18:55

ale ja sie o co innego Ciebie pytam :)

Ile lat temu PS zaczeło pokazywać Żużel? Dokładnie 6... i wtedy ani jedna kablowka nie miała PS :) Dopiero w połowie sezonu 03 zaczeto wykupywac te stacje przez ogolne kablówki... Jakoś nikt nie pamieta chyba o tym :) Ile to lat potrzebował Polsat aby był w kablówkach i dlaczego w ogole jest w kablówkach. Polsat nie dawał kasy klubom, ciagle marudził i zawsze wszystko zganiał na całe otoczenie, tymczasem relacje nie były oszamiałące - co tu dużo mówić do Canala z lat 90 i Wizji z przełomu 97-01 daleko im było :)

Tutaj mamy tv ktora bedzie kase płaciła. Juz teraz kilka kablówek napredce wykupiło TVPS aby pokazywać żużel... Wiec spokojnie :) Jeszcze sie sezon nie zaczal a tu dym jakich mało. Tak jak ktoś kiedys napisał - mądry by sie zastanowił czy w obecnej chwili ten dym jest potrzebny i kto go w ogole rozkrecił... :)

md_15 - Sob 01 Mar, 08 23:35

Wpis odnosi się do innych postów, które ze względu na swój mizerny poziom zostały usunięte

to nie jest moja wina panowie ze nie umiecie sie zachowac na forum :) ...Twoje drwiny mario tez są nie na miejscu ... nie ma rownych i rowniejszych = czyli to ze macie napis "net'fans" nad avatarkiem nie obliguje was do pisania bzdur... nie pierwszy raz zresztą... ale obrazajcie sie .. po mnie to spływa :) - mam wazniejsze sprawy niz forum. dziekuję za uwagę .... KAZDY kolejny post nie zwiazany z tematem bedzie nagradzany w ten sam sposob :)

dziękuję i pozdrawiam :)

Pretorian - Sob 08 Mar, 08 08:37

http://www.sportowefakty....id=250168&kom=1
rafas - Sob 08 Mar, 08 12:31

Nawet fajny ten plan transmisji, bo w pierwszej części sezonu pokażą nasze mecze 4 razy, z czego 2 na żywo :) Chyba tylko Unia Leszno będzie cześciej na antenie.
kowal - Sob 08 Mar, 08 13:54

Wg mnie super kalendarz naszych transmisji
Wyjazdy
Czylki nasza klubowa kasa nie dostanie po kieszeni
A z wyjazdow to planowalem co prawda wyjazd
do Czewy i Leszna
ale nigdy nie wiadomo czym życie zaskoczy wiec jest jakas alternatywa
A Wrocek z przyjemnoscia oblookam w TV
Ciekawe jak w dalszej czesci sezonu TVP sie zorganizuje i ciekawi mnie ten poniedziałkowy program żużlowy ktory ma byc w rozkladzie jazdy TVP

Jako - Sob 08 Mar, 08 15:14

Czy ja moge sie zapytac wszechmogacego i pieknego Maria co uwaza o tym, co jest napisane na wielu portalach odnosnie transmisji w TVP? :) Chodzi mi nie o jakośc tylko o ilośc pokazywanych meczy i wkładu jaki TVP chce włozyc w owe relacje... :) No kochaniutki, przyznaj, ze nieźle to wyglada... :) Tylko nie wyzywaj za darmo, bo ja Cie nie wyzywam, chce tylko bys swym profesorskim okiem to ocenił :)

http://www.sportowefakty....&news_id=249987

A przypomne, iż SF było bardzo przychylnie nastawione Polsatowi :) buźka

Mario - Sob 08 Mar, 08 16:40

Wyjasnilismy sobie pewne kwestie przez telefon wiec nie bede juz tu odpisywał .Ty Radzio tez sie lepiej nie wpisuj bo sie to skonczy dla nas jak poprzednio :D

[ Komentarz dodany przez: md_15: Sob 08 Mar, 08 18:59 ]
aint it funny ...

Mania - Nie 09 Mar, 08 10:48

Czy bedzie gdzieś transmisja tego turnieju z okazji 60-lecia klubu angielskiego??? Bo tak bradzo chce zobaczyć żużel na żywo, choćby w TV :D Ciekawie moze byc trzech naszych aniołów ;)

A więc czy ktoś wie o jakiejś transmisji??

Jako - Nie 09 Mar, 08 12:50

tiaaaa... SKY SPORTS :)
shat - Wto 18 Mar, 08 20:29

http://pl.youtube.com/watch?v=EGdQgi42j5U

Nowy zwiastun Ekstraligi w TVP Sport

kowal - Wto 18 Mar, 08 20:32

Mi sie podoba
ale pewnie podniosą sie głosy ze to gp a nie liga
ale co miala zrobić tvp skoro polsat nie miał pewnie ochoty na odsprzedaż najlepszych kąsków z e-ligi

Myślę że w sezonie to się zmieni i bedzie zwiastun e-ligowy

Hini - Wto 18 Mar, 08 23:59

muzyka miażdzy :/
Kaioh - Sro 19 Mar, 08 11:25

muzyka jest bardzo dobra do tresci i ogolnego przeslania klipu

oczywiscie mozna bylo zapodac jakis klawy kawalek, ktory by kompletnie nie pasowal do calosci - tylko po co?

ten klip jest fajny - jest jakis pomysl i koncepcja - pokazanie zuzla jako sportu z emocjami, podkreslenie slowa "sukces". No i nie bylo zadnego upadku - to warta odnotowania zmiana w porownaniu do poprzedniego.

Jako - Sro 19 Mar, 08 14:22

mnie tez sie bardzo podoba...

Co ja widze jako człowiek który zna zuzel tutez go zna tak se? Gwiazdy - światowa czołówka, walka i przedewszystkim RADOŚĆ :) Muzyka lajtowa zachecajaca do przyjscia na mecz... serio jak dla mnie naprawde niezła sprawa :)

Hini - Sro 19 Mar, 08 19:25

o.O (s)padło wam coś na głowy :D muzyka kompletnie nie pasuje do dynamicznego żużla... taką muzą można reklamować biegi narciarskie :]
Jako - Sro 19 Mar, 08 19:56

bo nie chwytasz, że ta muzyka nie jest po to aby pokazac dynamiczny żużel...
Semen - Sro 19 Mar, 08 20:24

Niedziela: 20 kwietnia 2008
Rzeszów - Wrocław 16:30 TVP Sport (na żywo)

Ostrów - Bydgoszcz 17:55 Polsat Sport (na żywo)

--------------------------------------------------------------

Smęciarski ten klip. Artystycznie może i ładnie, ale dla mnie żużel to power, a tego w nim nie czuć.

Nie dziwi mnie teraz pieprzenie "warszawiaków z Pruszkowa czy innego Konstancina", że jazda na desce jest ekstremalnym sportem, a ten cały żużel to jakieś nudziarstwo.

hNroXor zgadzam się i zastanawiam się czy biegi narciarskie nie są jednak zbyt dynamiczne klip swoim klimatem pasuje bardziej do partii domina (spoko gra).

Volter - Nie 30 Mar, 08 16:56

Niedziela : 30 marca 2008
Kryterium Asów - Polsat Sport Extra - 16:55

Poniedziałek 31 marca 2008
Coventry Bees - Eastbourne Eagles - Polsat Sport Extra - 20:30

md_15 - Nie 30 Mar, 08 22:54

w TVP sport wlasnie bylo sporo o zuzlu ... o zblizajacym sie sezonie + łikendowe turnieje .... a jutro tj w poniedzialek chyba o 21.30 pierwszy magazyn z cyklu "wokol toru" ... na tvp sport chyab tez :P
PiTi - Pon 31 Mar, 08 14:00

Ja nie powiem zle ale nic nie stracilem Jakis miesiac temu podlaczyli nam w kablowce TVP Sport takze nic nie stracilem Szkoda mi tylko polsatowcow bo pamietam jakies 10 lat tamu kiedy na zuzel byl wielki bum TVP mialo nasza dyscypline glaboko w d.... Nawet nie bylo relacji po wiadomosciach :poddaje sie: Wtedy tylko polsat pokazywal speedway godzinne relacje pozno w nocy relacjonowane przez niejakiego redaktora Kolstrzewe Teraz polsat zostal nabity w butelke Szkoda mi ich ze potraktowano
Pozdrawiam zuzlowy Torun :szal2:

Pretorian - Pon 31 Mar, 08 14:41

O kurde :) ... PiT :D
Witam Pana z Gniewkowa :)

A co do TV to rzeczywiscie racja ... TVP mam nadzieje ze zrobi to co zapowiada, juz wczoraj był obszerny blok o zuzlu w sportowej neidzieli. wiec idzie ku lepszemu

Lacosta - Wto 01 Kwi, 08 14:47

Ejj mam pytanie ma może ktos adres strony ,którą podawali w magazynie wokół toru. Chodzi mi o stronę programu bo nigdzie nie mogę znaleźć :(
Hini - Wto 01 Kwi, 08 18:08

chwilowo strona jeszcze nie jest czynna :D www.zuzel.tvp.pl :P
Lacosta - Pią 04 Kwi, 08 20:15

Stronka jak najbardziej działa tylko pomylił ci się adres bo zamiast " tvp " jest " itvp " więc adres to:

www.zuzel.itvp.pl

Aha i zaznaczcie ,że Toruń to wasz zespół bo na razie prawie wszyscy nas wyprzedzają xD

Hini - Pią 04 Kwi, 08 21:43

wtedy jeszcze nie działała :>
radek34 - Wto 08 Kwi, 08 19:39

Witam ;) mam pytanko : czy moze wie ktoś kiedy bedzie na TV Toruń retransmisja meczu Apator - Stal ?? :torun:
Vego - Wto 08 Kwi, 08 20:11

Zapewne we wtorek o 18 i 21, tak jak to z reguły bywało :)
radek34 - Sro 09 Kwi, 08 16:39

Vego, no własnie dlatego pytam bo w programie Tv Toruń - do czwartku włącznie nie ma meczu ;/
Robson87 - Sro 09 Kwi, 08 20:01

Skonieczka mówił w poniedziałek w Informatorze, że TV TORUŃ nie dostało zgody od TVP na pokazanie retransmisji, dlatego jeszcze nie wiadomo niestety. kiedy będzie w TV Toruń relacja z meczu:/
Vego - Sro 09 Kwi, 08 23:35

Co za porażka.... :/
pccdrom - Pią 18 Kwi, 08 11:49

http://www.sportowefakty....&news_id=257464

stacje niby walcza miedzy soba oto co lepsze dla zuzla ale dbaja tylko o swoj interes. a polsatowi proponuje jeszcze lige szwedzka

alienisko - Pią 18 Kwi, 08 13:44

co to znaczy "o to co lepsze dla zuzla" ? stacje walcza o ogladalnosc i nic wiecej :)
Jako - Sob 19 Kwi, 08 19:13

w ogole to kpina... moze niech polsat pokaze sezon 2002 kiedy to przejał lige od Wizji :D niech pokaza jakie wizja miała ogladalnosci a potem polsat... zenua...
Mario - Sob 19 Kwi, 08 22:48

A ten dalej swoje :D
Lacosta - Pon 21 Kwi, 08 21:22

Nikt nie przewidział tego ,że Bydgoszcz i Gdańsk łącznie mają prawie tyle mieszkańców co wszystkie kluby EL ( no może bez Wrocławia ) :P
kowal - Sro 23 Kwi, 08 20:31

Jak ktoś jeszcze nie kliknął
to na stronie
http://www.itvp.pl/event/zuzel/index.html?tab=6

w prawym dolnym rogu sa loga zespołów pd napisem mój zespół
Trzeba kliknąć na logo toruńskie żeby zadeklarować swoją drużynę

Uwaga kliknąć można tylko raz. Ja na szczescie kliknąłem odrazu na Apatora.
Po kliknięciu pojawi się licznik ilu kibiców ma drużyna.
jakieś 10 minut temu wygrawała z nami Zielona Góra

Medb - Czw 24 Kwi, 08 08:06

Zielona obecnie to nas bije na łeb na szyję :P
Ale, że Atlas ma tak mało kibiców, no no :D

Polsson - Nie 04 Maj, 08 19:44

Ja mam pytanie kto jest realizatorem obrazu na meczach. Przeciez ten przekaz z Gorzowa to jakas kosmiczna porazka!
phaedra - Nie 04 Maj, 08 20:56

To był chyba najgorszy, jak do tej pory przekaz pokazywany przez TVP!
p10tr - Nie 04 Maj, 08 21:34

mnie komentator powalil na dechy sepleniac co chwile i wymawiajac Thomas Gollob, jak by to byl jakis obcokrajowiec, gdyby nie Krzysiu Cegielski to poziom tych transmisji bylby wogole 0.
Mania - Pon 05 Maj, 08 16:49

Albo mi się wydaje albo cały czas jak ktoś prowadzi nie zagrożony to mówi jest klasa samą dla siebie i wogóle jak komentuje mam wrażenie jak by się nie znał na żużlu, Krzysztof Ciegielski ratuje głos, ale nie tylko tez cala transmisje :D
kora - Pon 05 Maj, 08 17:22

chyba się jeszcze nie wyspałam, bo mam problemy ze zrozumieniem poprzedniego posta... hmmm... :glupek:
Hini - Czw 08 Maj, 08 17:57

Mi się wydaję, że za realizację odpowiadają ekipy lokalne... więc gorzowianom gratulujemy wspaniałej Telewizji i polskiego dziennikarza :F
MICHOOO - Nie 01 Cze, 08 22:57

Niewiem czy ktoś z was to zauważył, ale jak to zobaczyłem to aż do teraz nie mam pojęcia co ze sobą zrobić.
Podczas wywiadu z Andrzejem Huszczą w meczu Zielonej z Unią na dole napis "Andrzej Chuszcza" :blink:

Medb - Pon 02 Cze, 08 13:43

:D Chuszcza to pół biedy :D np. po pierwszym biegu było ponoć 3:1, a później już w ogole wyłączyli napisy, bo chyba ktoś nieodpowiedzialny tam siedział. w ogóle, ja tam wolalam, jak relacje robił POLSAT...
Virus_eBola - Pon 02 Cze, 08 16:42

Medb napisał/a:
:D Chuszcza to pół biedy :D np. po pierwszym biegu było ponoć 3:1, a później już w ogole wyłączyli napisy, bo chyba ktoś nieodpowiedzialny tam siedział. w ogóle, ja tam wolalam, jak relacje robił POLSAT...

Polsat, robił to dużo rzetelniej niż krajówka. Jednakże to i tak nie było to samo co prezentowała Wizja Sport. Bardzo dynamiczne przedstawienie biegów i ciekawa otoczka graficzna. Obecne transmisje moim zdaniem do pięt nie dorastają Wizji.

xxxx - Czw 05 Cze, 08 14:48

jesli chodzi o tvp, to wiecej promuja zuzel, zawsze mozna ogladac 2 mecze i maja program o zuzlu w poniedzialek, tylko komentatorzy by mogli byc troche lepsi, bo ogolnie zauwazylem ze Cegielski jakos druzyny z Torunia nie lubi :chytry:
ivan_ksa - Czw 04 Wrz, 08 14:45

Grand Prix Challenge w Zielonej Górze bedzie transmitowane przez TVP Sport(14 września g.18.00)
16:45
Pekin 2008 - Podsumowanie: Polskie medale{PL

17:50

Żużel - Indywidualne MŚ, Grand Prix Challenge, Zielona Góra{PL}
na żywo
stereo

20:35

Magazyn bokserski - KO TV Classics

Powtórka 16 września(wtorek) o 10.15
Startują od nas Ryan Sullivan i Adrian Miedziński

sebatorun - Wto 16 Gru, 08 22:34

Żużlowe wydarzenia roku w TVP Sport

http://www.maxspeedway.pl...t_from=&ucat=9&

shat - Czw 05 Mar, 09 13:51

Sportowe Fakty napisał/a:
Znamy już wstępny plan transmisji meczów CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi w TVP Sport w pierwszych siedmiu kolejkach sezonu 2009. Za każdym razem będzie można obejrzeć dwa spotkania.
Oto planowany rozkład prezentacji poszczególnych meczów na antenie TVP Sport:

1. kolejka - 5 kwietnia (niedziela)
16.00 - Lotos Gdańsk - Unibax Toruń
18.30 - Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów

2. kolejka - 13 kwietnia (poniedziałek)
16.00 - Caelum Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz
18.30 - Cognor Częstochowa - Unia Leszno

3. kolejka - 19 kwietnia (niedziela)
16.00 - Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń
18.30 - Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra

4. kolejka - 3 maja (niedziela)
16.00 - Caelum Stal Gorzów - Atlas Wrocław
18.30 - Unibax Toruń - Unia Leszno

5. kolejka - 10 maja (niedziela)
16.00 - Atlas Wrocław - Unibax Toruń
18.30 - Caelum Stal Gorzów - Cognor Częstochowa

6. kolejka - 24 maja (niedziela)
16.00 - Lotos Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
18.30 - ZKŻ Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów

7. kolejka - 31 maja (niedziela)
16.00 - Atlas Wrocław - ZKŻ Zielona Góra
18.30 - Cognor Częstochowa - Lotos Gdańsk

Kacza - Czw 05 Mar, 09 16:49

Oj to dobrze, nie będzie trzeba chodzić na mecze ;)
kowal - Czw 05 Mar, 09 21:42

Do bani
Dwa bliskie wyjazdy i w TV będą.

Z mojego pkt widzenia to jeden meczyk Apatora do obejrzenia w szkiełku. A i do Wrocka droga nie najgorasza, więc przy szczęsliwych wiatrach to co pokażą w TV jest do looknięcia na stadionie.

Pretorian - Pią 06 Mar, 09 10:13

hehehe :) Szkoda, że np nie ma meczu w Gorzowie ... bo zapowiada się bardzo ciekawie
sebatorun - Pon 16 Mar, 09 15:38

Program najbliższych transmisji i programów żużlowych w TVP Sport:

Poniedziałek,30.03.2009

g.22.00 Wokół toru (premiera)

Środa,01.04.2009

g.7.35 Wokół toru (powt. z dnia 30.03)

Piątek,03.04.2009

g.12:20 Indywidualne Mistrzostwa Polski - finał, Leszno
g.14:35 Speedway Ekstraliga: o 1 miejsce: Unibax Toruń - Unia Leszno

Sobota,04.04.2009

g.23.30 Wokół toru (powt.)

Niedziela,05.04.2009

g.16:00 Speedway Ekstraliga: Lotos Gdańsk - Unibax Toruń (na żywo)
g.18:30 Speedway Ekstraliga: Unia Leszno - Caelum Gorzów (na żywo)

Poniedziałek,06.04.2009

g.14:25 Speedway Ekstraliga: Unia Leszno - Caelum Gorzów (powtórka)
g.22:00 Wokół toru (premiera)
g.22:30 Speedway Ekstraliga: Lotos Gdańsk - Unibax Toruń (powtórka)

Wtorek,07.04.2009

g.08:00 Speedway Ekstraliga: Unia Leszno - Caelum Gorzów (powtórka)
g.10:00 Speedway Ekstraliga: Lotos Gdańsk - Unibax Toruń (powtórka)

źródło: Biuro Programowe TVP S.A

sebatorun - Czw 19 Mar, 09 15:52

Cytat:
19 marca br. w siedzibie Telewizji Polskiej podpisano umowę pomiędzy telewizją publiczną i Cyfrowym Polsatem, która reguluje pod względem prawnym obecność podstawowych kanałów TVP: TVP1 i TVP2 na platformie Cyfrowy Polsat. Jednocześnie współpraca została rozszerzona o programy TVP Sport i TVP INFO. Ze strony TVP umowy podpisał p.o. prezes Piotr Farfał, a w imieniu Cyfrowego Polsatu prezes zarządu Dominik Libicki.

Pozostałe programy TVP Kultura i TVP Polonia będą dostępne jako kanały niekodowane dla wszystkich użytkowników dekoderów Cyfrowego Polsatu.

Program TVP Sport zostanie dołączony do Pakietu Sport Cyfrowego Polsatu i tym samym będzie dostępny także dla abonentów Pakietów Relax Mix, Relax Mix+HBO oraz Super Film, których jednym z elementów jest Pakiet Sport.

Kanał TVP INFO zostanie udostępniony wszystkim klientom Cyfrowego Polsatu w ramach trzech pakietów podstawowych Mini, Mini Max oraz Familijny.

- Telewizja Polska podejmując decyzję o zawarciu tej umowy brała pod uwagę przede wszystkim fakt, iż Cyfrowy Polsat jest największym operatorem satelitarnym w Polsce – podkreśla p.o. prezes zarządu TVP S.A. Piotr Farfał. – Korzyści z tej umowy będą wielostronne i zauważalne przez naszych widzów, w tym kibiców sportowych – zasięg TVP Sport znacznie się zwiększy. I tym samym nowa, bardzo bogata oferta programowa trafi do milionów miłośników różnych dyscyplin sportowych.

- Cieszę się, że po wielu miesiącach rozmów udało nam się potwierdzić formalnie współpracę w sposób satysfakcjonujący dla obydwu stron. Dodatkową wartością dla naszych klientów jest dołączenie do oferty programowej Cyfrowego Polsatu kanałów TVP Sport i TVP Info, które już w najbliższym czasie będą dla nich dostępne – powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Dodatkowych informacji udzielają:
Olga Zomer
Rzecznik Prasowy Cyfrowy Polsat S.A.
+48 (22) 356 60 35
ozomer@cyfrowypolsat.pl

Piotr Lenarczyk
Dyrektor BWMiH TVP S.A.
+48 (22) 547 85 01
piotr.lenarczyk@tvp.pl

źródło: Centrum Prasowe TVP S.A.

woytas - Czw 19 Mar, 09 17:12

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Zwiastun Ekstraligi w TVP Sport

yarodh - Nie 29 Mar, 09 00:33

29.03 - TVP INFO bydgoszcz g.18.30 -"EKSTRAKLASA ASÓW"( :co: ) - żużel.Chyba chodzi o Kryterium.... :chytry:
sebatorun - Nie 29 Mar, 09 00:44

Powtórki Speedway Grand Prix 2008 na antenie Canal+ Sport 2:

29.03 (niedziela)
Canal+ Sport 2:
13.00 Żużel Grand Prix Europy (powt.)
20.30 Żużel Grand Prix Szwecji (powt.)

30.03 (poniedziałek)
Canal+ Sport 2:
13.00 Żużel Grand Prix Danii (powt.)
20.30 Żużel Grand Prix Wielkiej Brytanii (powt.)

31.03(wtorek)
Canal+ Sport 2:
13.00 Żużel Grand Prix Czech (powt.)
20.30 Żużel Grand Prix Skandynawii (powt.)

01.04 (środa)
Canal+ Sport 2:
13.00 Żużel Grand Prix Łotwy (powt.)
20.30 Żużel Grand Prix Polski (powt.)

02.04 (czwartek)
Canal+ Sport 2:
13.00 Żużel Grand Prix Włoch (powt.)
20.30 Żużel Finał Grand Prix (powt.)

shat - Nie 29 Mar, 09 00:46

yarodh napisał/a:
29.03 - TVP INFO bydgoszcz g.18.30 -"EKSTRAKLASA ASÓW"( :co: ) - żużel.Chyba chodzi o Kryterium.... :chytry:

Tak, pod tą tajemniczą nazwą kryje się retransmisja z Kryterium ;)

Oli - Nie 29 Mar, 09 00:53

Będzie ktoś to nagrywał żeby zapodać na serwer jakiś???
Do pracy idę na 14 :/

Mania - Nie 29 Mar, 09 10:54

a czy na itvp nie bedzie na zwyo ?Bo bym sobie obejrzal ;] Albo z Ostrowa czasem tez nie transmituje ktos?MOze Polsat cos transmituje?

PS Sprawdziłęm i na Polsta Sporti i Extra nie ma nic, a na TVP Sport i Bydgoszcz tez nie ma na zywo jedynie o 18:30 te Ekstraklasa Asów ;p

Pretorian - Wto 31 Mar, 09 18:16

Kto to??? Ten w "ramce" oczywizda, hehehe ;)
Thorn - Wto 31 Mar, 09 19:13

o jaka gleba :hahaha:
alienisko - Wto 31 Mar, 09 22:16

Wpisz gościa do google i zobaczysz, że nie tylko tam, z nim wyskoczyli :)
woytas - Pon 06 Kwi, 09 22:52

Podobno podczas relacjii powiedziano że trenerem Unibaxu jest Janusz Ząbik :)
snajper1ww - Sro 08 Kwi, 09 16:38

Porównanie:
http://www.sportowefakty....kolejki-ekstra/
http://www.sportowefakty....h-po-i-kolejce/

_________
Frekwencja podczas 22. kolejki ekstraklasy:
Piast Gliwice - Górnik Zabrze: 4.500*
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław: 4.500
Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk: 3.000
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów: 5.000
Arka Gdynia - Legia Warszawa: 7.500
Polonia Warszawa - Polonia Bytom: 3.000
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź: 7.000
Lech Poznań - Wisła Kraków: 17.500

Widzów ogółem: 52.000
Średnia frekwencja kolejki: 6.500

Średnia frekwencja rundy wiosennej: 7.923

_____
Klasyfikacja po I kolejce:
Ekstraliga:
1. Unia Leszno - 16.000
2. Lotos Wybrzeże Gdańsk - 15.000
3. Falubaz Zielona Góra - 12.000
4. Polonia Bydgoszcz - 10.000
-. Atlas Wrocław
-. Włókniarz Częstochowa
-. Caleum Stal Gorzów
-. Unibax Toruń

Łącznie na trybunach Ekstraligi: 53.000 widzów.
Średnio jeden mecz Ekstraligi obejrzało: 13.250 widzów.

Nie lepiej pokazywać w tv sam żużel ;] jak widać mało kto chce oglądać piłkę...

yarodh - Sro 08 Kwi, 09 22:41

Właśnie na SPORT KLUB trwa retransmisja MARMA -KMO....
sebatorun - Sro 08 Kwi, 09 23:52

http://tvsportowe.pl/news.php?readmore=203

Cytat:
SportKlub powiększył swoją ofertę programową. Kanał nabył prawa do transmisji meczów 1. polskiej ligi żużlowej. Wcześniej informowaliśmy o nabyciu przez stację praw do transmisji MotoGP - teraz oferta dla miłośników koni mechanicznych znowu się powiększa
.
woytas - Czw 09 Kwi, 09 09:21

sebatorun napisał/a:
http://tvsportowe.pl/news.php?readmore=203

Cytat:
SportKlub powiększył swoją ofertę programową. Kanał nabył prawa do transmisji meczów 1. polskiej ligi żużlowej. Wcześniej informowaliśmy o nabyciu przez stację praw do transmisji MotoGP - teraz oferta dla miłośników koni mechanicznych znowu się powiększa
.

Brawo więcej żużla w TV. :)

sebatorun - Czw 09 Kwi, 09 22:48

Za nieco ponad dwa tygodnie rusza walka o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu.Tytułu broni Duńczyk Nicki Pedersen, a Polskę będzie reprezentować czterech zawodników: Tomasz Gollob, Rune Holta, Grzegorz Walasek i Sebastian Ułamek.

Pierwsza transmisja z Grand Prix Czech w Pradze na Canal+ 25 kwietnia (sobota) od 18.30.

yarodh - Wto 14 Kwi, 09 19:33

jeśli ktoś ma program TVS(Silesia) jest na Polsacie Cyfrowym tam też można obejrzeć mecz RKM - MARMA...
sebatorun - Pią 24 Kwi, 09 14:38

We wtorek startuje liga szwedzka. Orange Sport przeprowadzi transmisję z meczu Piraterna Motala-Lejonen Gislaved. Początek meczu o godz.19.00.

Następne transmisje:

5.05.2009 godz.19.00 Vargarna Speedway Norrkoping- Rospiggarna Hallstavik

12.05.2009 godz.19.00 Ikaros Smederna Eskilstuna- Vastervik

W tych meczach ekspertem szwedzkiej telewizji będzie Per Jonsson.

http://www.orangesport.pl...esport&p1=26396

bigman - Sob 25 Kwi, 09 15:04

Jak ktoś ma ochotę zobaczyć Naszego młodego nowego kangura w akcji to polecam

28-04-09 Wtorek POLSAT SPORT Extra

20:30 Somerset Rebels King's Lynn Stars Premier League

DARCY :gites:

P.S. Jak komuś nie pasuje powtórka w środe o 22.20 również w P S E

woytas - Wto 28 Kwi, 09 10:25

http://img183.imageshack....apybitowej2.png

Unibaksowi gratulujemy Ułamka :D

sebatorun - Sro 06 Maj, 09 15:58

Cytat:
W środę 6 maja br. w siedzibie Telewizji Polskiej podpisano umowę pomiędzy TVP S.A. i spółką CANAL+ Cyfrowy, dzięki której do oferty platformy satelitarnej CYFRA+ został wprowadzony kanał TVP Sport. Ponadto umowa reguluje obecność podstawowych kanałów telewizji publicznej: TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Polonia i TVP Kultura na platformie CANAL+ Cyfrowy.

Ze strony TVP umowę podpisał p.o. prezes Zarządu Piotr Farfał, a w imieniu spółki CANAL+ Cyfrowy - prezes Zarządu Bertrand Le Guern.

Bardzo się cieszę z podpisania umowy ze spółką CANAL+ Cyfrowy, operatorem platformy CYFRA+ – mówi p.o. prezes Zarządu TVP S.A. Piotr Farfał. Umowa ta oznacza dla nas przede wszystkim znaczące zwiększenie zasięgu TVP Sport, tym samym liczby widzów. Cieszę się, że w udało nam się porozumieć w kwestii współpracy z kolejną platformą cyfrową.

Umowa TVP ze spółką CANAL+ Cyfrowy jest szczególnie atrakcyjna dla sympatyków sportu, który w ofercie telewizji publicznej zajmował zawsze bardzo istotne miejsce. Dzięki podpisanej umowie, TVP Sport jest dostępny dla abonentów CYFRY+ w pakietach Komfortowym+, Prestiżowym+, Prestiżowym HD+. Już w czerwcu widzowie TVP Sport będą mogli śledzić rozgrywany na boiskach RPA Puchar Konfederacji oraz Mistrzostwa Europy w koszykówce kobiet z udziałem polskiej reprezentacji. Latem będą dominować żużel, lekkoatletyka, piłka nożna i kolarstwo. Prawdziwą ucztą dla kibiców będzie Eurobasket 2009, czyli Mistrzostwa Europy w Koszykówce Mężczyzn. Ta najważniejsza w bieżącym roku impreza sportowa Europy zostanie rozegrana w siedmiu miastach, a całość, czyli 54 mecze pokaże TVP Sport.

www.tvp.pl

shat - Czw 14 Maj, 09 19:06

Cytat:
Mecze telewizyjne sezonu zasadniczego 2009 w rundach VIII-XIV:
VIII runda - 14. czerwca (niedziela)
16.00 Lotos Wybrzeże Gdańsk – CKM Cognor Włókniarz Częstochowa
18.30 Falubaz Zielona Góra – Atlas Wrocław

IX runda - 21. czerwca (niedziela)
16.00 Polonia Bydgoszcz – Lotos Wybrzeże Gdańsk
18.30 Caelum Stal Gorzów Wlkp. – Falubaz Zielona Góra

X runda - 28. czerwca (niedziela)
17.30 CKM Cognor Włókniarz Częstochowa – Caelum Gorzów Wlkp.
19.30 Unibax Toruń – Atlas Wrocław

XI runda - 5. lipca (niedziela)
18.00 Atlas Wrocław – Caelum Gorzów Wlkp.
20.00 Unia Leszno – Unibax Toruń

XII runda - 19. lipca (niedziela)
18.00 Unibax Toruń – Polonia Bydgoszcz
20.00 Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno

XIII runda - 26. lipca (niedziela)
17.30 Lotos Wybrzeże Gdańsk – Atlas Wrocław
19.30 Polonia Bydgoszcz – Caelum Gorzów Wlkp.

XIV runda - 2. sierpnia (niedziela)
17.00 Atlas Wrocław – Polonia Bydgoszcz
19.00 CKM Cognor Włókniarz Częstochowa – Falubaz Zielona Góra

http://www.speedwayekstraliga.pl/

sebatorun - Pon 25 Maj, 09 23:45

Jutro Orange Sport przeprowadzi transmisję z meczu Lejonen Gislaved - Elit Vetlanda. W meczu pojadą m.in. Chris Holder i Karol Ząbik.

Początek o godz.19.00.

Kolejna transmisja Orange Sport:

2/05
Indianerna Kumla - Piraterna Motala

lostorzel - Nie 07 Cze, 09 10:44

są dziś transmisje na tvp sport bo w programie nie ma?
rafas - Nie 07 Cze, 09 11:47

Nie ma transmisji. Pokazuja tylko Sparte z Falubazem, ale to w Boże Ciało będzie.
radek34 - Czw 25 Cze, 09 10:51

http://www.crostream.net/ Tutaj w sobote od 19.00 transmitowane beda zawody z Gorican 1/4 Runda kwalifikacyjna do GP 2010
Wystartują między innymi: Janusz Kołodziej, Krzysztof Kasprzak, Piotr Świderski

shat - Pią 11 Wrz, 09 22:34

Cytat:
niedziela, 13 września, godz. 16.00 - live TVP Sport, godz. 18 - relive - OTV Bydgoszcz, OTV Gorzów

Falubaz Z.G. - Polonia Bydg.

Po co pokazywać mecz live z Torunia w TV Bydgoszcz, skoro można puścić retransmisje meczu Polonii. Żenada.

Mr.Falcon - Pią 11 Wrz, 09 23:14

shat napisał/a:
Cytat:
niedziela, 13 września, godz. 16.00 - live TVP Sport, godz. 18 - relive - OTV Bydgoszcz, OTV Gorzów

Falubaz Z.G. - Polonia Bydg.

Po co pokazywać mecz live z Torunia w TV Bydgoszcz, skoro można puścić retransmisje meczu Polonii. Żenada.

to chyba nie tak do konca...
Wiemy ze to byla zawsze TV typowo bydgoska no i nie kazdy ma TVP Sport. W Toruniu jest on dosc powszechny, ale z tego co wiem to nie w kazdym miescie tak jest.
Wiec ja rozumiem decyzje TVB, bo to samo by bylo pewnie u nas.

piter_777 - Wto 15 Wrz, 09 17:21

Ma ktoś jakieś informacje na temat transmisji żużla w roku 2010? Przez jaką stacje może będzie nadawany? albo kiedy będzie zorganizowany przetarg na transmisje?
Mr.Falcon - Wto 15 Wrz, 09 19:41

piter_777 napisał/a:
Ma ktoś jakieś informacje na temat transmisji żużla w roku 2010? Przez jaką stacje może będzie nadawany? albo kiedy będzie zorganizowany przetarg na transmisje?

Nie wiem czy TVP Sport nie ma na nastepny rok jeszcze, ale mam nadzieje ze dalej beda to robic bo przynajmniej tego zuzla mozna sporo u nich obejrzec i nawet gdy mecz jest przesuniety na inny termin to tez pokazuja... nie to co bylo na Polsacie..

kingpin - Wto 15 Wrz, 09 20:49

TVPSport od wczoraj niekodowany z Astry.Trzeba miec tylko jakikolwiek dekoder HD,bo nadaja w mpeg4 i raczej zwykly tego nie odbierze.
shat - Wto 13 Paź, 09 14:37

http://sport.tvp.pl/zuzel...trzy-lata-w-tvp

Ekstraliga przez kolejne 3 lata w TVP.

piter_777 - Wto 13 Paź, 09 20:39

http://www.sportowefakty....onca-2012-roku/
bopablo.g - Pią 23 Paź, 09 21:58

Czy TVP Sport ma zamiar transmitować sobotni mecz z Zielonej Dziury. W żadnym programie nic o tym nie pisze.
rafas - Pią 23 Paź, 09 22:05

Tak. Wczoraj w sportowym wieczorze mowili, ze pokaza mecz, kiedykolwiek on się odbedzie.
Soshi - Sob 24 Paź, 09 15:04

No dokładnie. W żadnym internetowym programie nie ma nic o transmisji :/
Konrad - Pon 02 Lis, 09 17:33

Toruński klub był najchętniej oglądany przez telewidzów ;)

http://www.sportowefakty....cz-unibax-unia/

sebatorun - Wto 10 Lis, 09 17:15

Jeżeli ktoś nie oglądał TVP umieściła dziś podsumowanie sezonu 2009

http://sport.tvp.pl/zuzel...sezon-w-pigulce

Konrad - Sro 10 Mar, 10 22:28

Speedway Ekstraliga bez TVP Sport?

http://www.sportowefakty....-bez-tvp-sport/

W ogóle kanał TVP Sport może zawiesić swoją działalność ;) To pierwsze efekty rządów pana dyrektora naczelnego wodza Włodzimierza Szaranowicza.

Kaioh - Sro 10 Mar, 10 22:32

a co tu ma do tego Szaranowicz. Jaki on ma wplyw na plynnosc finansowa spolki?

Ryba sie psuje od glowy. Telewizja Publiczna w takim ksztalcie nie ma w Polsce racji bytu. W kolko bedzie przejmowana z rak do rak przez rozne polityczne sojusze, zarzadzac beda nia ludzie z politycznego nadania, a nie wybrani wg kompetencji. Marnowane beda pieniadze na ciagle odprawy i bezmyslne wydatki.

Albo jakims cudem uda sie wprowadzic jakies rozsadne rozwiazania ustawowe dot. mediow publicznych, albo TVP upadnie, albo trzeba ja sprywatyzowac. Nie ma innej nadziei na normalna telewizje.

kabas - Czw 11 Mar, 10 12:15

wkurza już mnie to wszystko bo w sumie tylko po to sobie nkę kupiłem żeby mieć taniej tvp sport i móc oglądać speedway ekstraligę (bo kablówka do mnie nie dochodzi :) )
Kaioh ma absolutną racje. To publiczne dziadostwo, które nadal jest przechowalnią socjalistycznych koleżków w tym sposobie działania nie ma szans przetrwać. Zamiast nastawić się na programy publicystyczne, dokumentalne, dyskusje, otworzyć społeczeństwo na kulturę wysoką (jak kiedyś teatr telewizji) to wymyślają kolejne durne seriale, które ciągną się w nieskończoność i do tego grają w nich wciąż ci sami ludzi, a młodzież, która się tam przebija nie ma absolutnie żadnego polotu w porównaniu do takich starych wyjadaczy.
Poza tym jak tu robić telewizje na poziomie, jak na górze trwa walka o stołek a nie o widza. Koronny przykład to wyemitowanie filmu opartego na dokumentach i faktach historycznych Towarzysz generał i zwolnienie po jego emisji dyrektorki działu emisji chyba.
Speedway w tvp ratuje oglądalność. I tak jest go za mało np. na kanałach ogólnych, a oni jeszcze chcą go pozbawić kibiców. Strzelanie sobie w stopę...

rafas - Czw 11 Mar, 10 21:31

Przegląd Sportowy pisze dziś, że TVP Sport nadal będzie pokazywać żużel, ale tylko jeden z dwóch meczy będzie transmitowany na żywo (podobno taka umowa obowiązuje na ten rok). Prawdopodbnie nie będzie retransmisji GP w kanale TVP Info.
kingpin - Pią 12 Mar, 10 14:13

Przynajmniej w pierwszych dwoch kolejkach po dwa mecze na zywo.
Powinno zostac tak juz do konca,bo jak zapewniaja wlodarze TVP ,zuzel to ich oczko w glowie,wiec powinien na cieciach ucierpiec najmniej.

http://www.espeedway.pl/n...i,35869,12.html

http://www.espeedway.pl/n...e,35879,12.html

Jarecki - Sob 13 Mar, 10 07:16

Przed sezonem 2009 też mówili, że będą jeden mecz pokazywać z poślizgiem a to była tylko kwestia dogadania godziny rozpoczęcia drugiego meczu i teraz też tak będzie jak rok temu. Powiedzmy jeden mecz 16.00 a drugi 18.00. No i mam nadzieje, że rzeczywiście żużel będzie gościł cały sezon na antenie TVP Sport. A tak na chwile odbiegając od temu wpadł mi wczoraj w ręce pewien link. Powstała jakaś nowa gazeta o żużlu online widzieliście może?? www.speedwaynews.info
Konrad - Sob 13 Mar, 10 08:52

Ano widzieliśmy ;) Nawet znamy redaktora prowadzącego ;)
woytas - Sob 13 Mar, 10 18:51

No to trochę speedwaya w TV będzie ;)
* TVP Sport -> esktraliga + pewnie finały krajowe
* Polsat Sport -> liga angielska
* Sport Klub -> 1 liga + finały europejskich turniejów
* Canal + -> GP + DPŚ
* Eurosport -> GP + DPŚ (retransmisje)

To chyba wszystko. Jeżeli się pomyliłem to mnie poprawcie, jeżeli pominołem to dodajcie :)

Jarecki - Sob 13 Mar, 10 19:33

Naprawdę pierwsza liga będzie na Sport Klub???
woytas - Sob 13 Mar, 10 20:32

Jarecki napisał/a:
Naprawdę pierwsza liga będzie na Sport Klub???

Już drugi sezon ;)

shat - Sob 20 Mar, 10 12:35

Będzie gdzieś transmisja z Kryterium?
sebatorun - Sob 20 Mar, 10 15:52

Będzie w telewizji internetowej ITV24

adres: www.itv24.com.pl

A co do normalnej transmisji w tradycyjnym TV to nie wiadomo do końca

Thorn - Sob 20 Mar, 10 17:04

ale retransmisja?
sebatorun - Sob 20 Mar, 10 21:42

nie na itv24 od 16.30 będzie transmisja
Pretorian - Pon 29 Mar, 10 12:30

TVP Sport może zakończyć nadawanie

W najbliższych dniach rozstrzygną się dalsze losy sportowego kanału telewizyjnego TVP Sport. Wiele wskazuje na to, że władze TVP od zapowiedzi przejdą do czynów i... zawieszą nadawanie TVP Sport.

Na początku marca 2010 roku prezes Telewizji Polskiej Romuald Orzeł zapowiadał możliwość czasowego zawieszenia emisji kanałów: TVP Historia, TVP Sport, TVP HD lub bardzo istotne ograniczenie ich funkcjonowania. W taki sposób publiczny nadawca telewizyjny chce szukać oszczędności w spółce, bo sytuacja finansowa TVP jest katastrofalna.

Do tematu powraca poniedziałkowy Przegląd Sportowy, który informuje, że w tym tygodniu ma wyjaśnić się przyszłość sportowej stacji TVP Sport. Na środę zaplanowano spotkanie szefa TVP Sport z władzami TVP. Podczas potkania mają zostać przedstawione konkrety dotyczące przyszłości sportowej stacji TVP.

Z nieoficjalnych rozmów dziennika wynika, że los stacji jest raczej przesądzony. TVP Sport prawdopodobnie zostanie zawieszony lub zamknięty. Wniosek o likwidację kanału TVP Sport miał powstać już po pierwszych zapowiedziach prezesa o planach zawieszenia emisji niektórych kanałów przed sejmową komisją kultury.

Źródło: Przegląd SPortowy

zawas - Pon 29 Mar, 10 18:40

TVP HD nie wiem po co oni trzymali ... ludzie oglądali to jedynie chyba jak powtarzali mecz w piłkę ręczną Polska-Norwegia w trakcie tegorocznych ME. Swoją drogą słyszałem w tamtym roku, że TVP chce tak promować żużel, transmisje z meczów maja lecieć na 'jedynce' albo 'dwójce'. No i tak zwana LIPA.
PS. pozdrawiam Pana praktykanta. ^ ^

Pretorian - Pon 29 Mar, 10 19:30

Kurczę już nie jestem anonimowy w G-D, ciesz się z piątki, która dostałeś ;)

A co do TVP, to po rozmowie przeprowadzonej jakiś czas temu z jednym z komentatorów to mówił, że kibice żużla nie maja sie o co martwić ... cholera ich wie ;)

Konrad - Pon 29 Mar, 10 19:40

Pewnie po likwidacji TVP Sport, transmisje z meczy żużlowych trafią na anteny telewizji regionalnej (TVP 3).
sebatorun - Sro 31 Mar, 10 20:59

Cytat:

Toruńskie telewizje kablowe - Petrus i TVK Toruń rezygnują z transmisji miejskiego zespołu.
Żużel cieszy się w Toruniu ogromną popularnością. Do tej pory lokalne kablówki (Petrus i TVK Toruń) pokazywały wszystkie mecze drużyny KS Toruń Unibax S.A. W tym sezonie TVP Sport żąda od kablówek za sublicencję trzykrotnie wyższej kwoty. Operatorzy toruńskich sieci kablowych zrezygnowali więc z zakupu praw do sygnału.

(...)
Szef kanału zapowiedział, że spotka się z władzami TVP i zrobi wszystko by TVP Sport nie przestał nadawać.(...)

satkurier.pl

sebatorun - Czw 01 Kwi, 10 22:16

http://satkurier.pl/news/...-nadawania.html

Cytat:
31 marca br. w artykule pt. "Start żużlowej ekstraligi w TVP Sport" informowaliśmy o planach zawieszenia przez Telewizję Polską niektórych kanałów tematycznych m.im. TVP Sport, TVP HD i TVP Historia. Wspomnieliśmy również o spotkaniu szefa kanału TVP Sport - Włodzimierza Szaranowicza z władzami TVP, który miał walczyć, o to by kanał nie przerwał emisji. Z aktualnych informacji wynika, że jak na razie nie ma mowy o zamknięciu czy zawieszeniu kanału TVP Sport.

woytas - Nie 04 Kwi, 10 10:31

Trochę żużla w tym tygodniu proponuje kanał Sportklub
7 IV
20:30 Wanda Kraków – Orzeł Łódź
8 IV
20:30 Start Gniezno – Lotos Wybrzeże Gdańsk
9 IV
14:00 Wanda Kraków – Orzeł Łódź
15:30 Start Gniezno – Lotos Wybrzeże Gdańsk
18:00 Ice Speedway: żużel na lodzie

Dodam też, że w każdy wtorek o 19:00 Liga szwedzka w kanale Orange Sport ;)

Wojtek - Wto 06 Kwi, 10 01:57

Hmmmmm, jest ktos zainteresowany I & II Ligą? Bo moge nagrywac...Póki co OS nie mam, ale do startu sezonu zostało troche czasu, więc zapewne już będe miał dostęp ;)

PS: z anteny Publicznej został zdjęty Magazyn Wokół Toru :(

krystiand - Wto 06 Kwi, 10 13:17

Jeśli jest możliwość nagrywania meczów I i II ligi to chętnie bym obejrzał mecz z Krakowa i Gniezna, podobno było dużo emocji :)
Gregor - Wto 06 Kwi, 10 13:56

krystiand napisał/a:
Jeśli jest możliwość nagrywania meczów I i II ligi to chętnie bym obejrzał mecz z Krakowa i Gniezna, podobno było dużo emocji :)

Z tego co wiem to w środe o 20 na Sport Klubie będzie relacja z Krakowa

woytas - Wto 06 Kwi, 10 14:21

Gregor napisał/a:
krystiand napisał/a:

Z tego co wiem to w środe o 20 na Sport Klubie będzie relacja z Krakowa

Kilka postów wcześniej podałem plan zużlowych transmisji w Sportklubie w tym tygodniu :D

Gregor - Wto 06 Kwi, 10 15:02

Nie zauważyłem, po prostu napisałem bo widziałem zapowiedź na tym kanale
krystiand - Wto 06 Kwi, 10 16:30

Nie mam takiego kanału ;)
woytas - Pią 09 Kwi, 10 20:23

Wojtek napisał/a:
PS: z anteny Publicznej został zdjęty Magazyn Wokół Toru :(

No brawo TVP nie może zrobić magazynu. A na przykład 1 i 2 liga ma swój magazyn, mianowicie na Sportklubie jest magazyn ,,Czarny sport". Magazyn wyglądał dosyć ciekawie.

ADAMUS 1962 - Pią 09 Kwi, 10 22:01

Mecz pomiędzy Uni Leszno-Apatora Toruń będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport :) :torun:
MaciekBydgoskie - Pią 09 Kwi, 10 22:08

Ortografię wypadałoby poćwiczyć. Czyżby "torunianin92" w nowym wcieleniu ?
sebatorun - Wto 27 Lip, 10 12:32

Trzy spotkania najbliższej kolejki w TVP Sport

http://maxsport24.pl/?sub...t_from=&ucat=2&